Катерина Онул

радник Групи Світового банку з питань санітарних та фітосанітарних заходів
Останні публікації автора
Менше отруєнь: чому не варто боятися європейської системи безпеки харчових продуктів
Чи стане перехід на європейську систему контролю за безпекою продуктів харчування ударом по малих виробниках? Досвід ЄС вказує на протилежне!
Обід із "родоводом": що дасть впровадження норм ЄС щодо походження продуктів
Знайома ситуація: продукт, який ви в магазині сприйняли за європейський, виявився виробленим зовсім в іншій країні. Нове законодавство забороняє такі "хитрощі" виробників.
Продуктам прописана прозорість: що змінить європейська система інформування споживачів
Що означає перехід України на європейську систему інформування споживача про харчові продукти? З якими складнощами зіткнулися країни ЄС при впровадженні такої реформи?
Безпечний новорічний стіл: навіщо європейцям знати походження своєї іжі
Чи знаєте ви, звідки походять та з чого вироблені продукти, які будуть на вашому новорічному столі? В ЄС споживачам важливо знати країну походження продуктів, умови, в яких утримуються тварини, і те, як вирощують рослини.
М'ясний успіх: як ірландська яловичина підкорювала світ
Ірландці знають і свято вірять, що їхня яловичина – одна з найкращих у світі. Проте як зробити, щоб про це дізналися в інших країнах? На допомогу прийшли заходи, що можуть стати корисними й Україні.
Світлофор здоров’я: як британцям допомагають обирати здорову їжу
Систему світлофора запровадили у Великій Британії у 2006 році з метою подолання проблеми зайвої ваги та серцево-судинних захворювань. Такий підхід сприяє зміні харчових звичок та вподобань пересічних громадян.
Що означають данські смайлики і як вони зробили їжу безпечною
Смайлик – це знак того, що в закладі, який його має, суворо дотримуються всіх вимог безпечності харчових продуктів, що підтверджується державним контролюючим органом, та, відповідно, дбають про своїх клієнтів.
Всі публікації автора