Гендиректор ЄК з транспорту: Ми пропонуємо рішення, що розблокує "відкрите небо"

17.01.2017 _ Юрій Панченко, Європейська правда

Генеральний директор Єврокомісії з мобільності та транспорту Генрик Гололей: "Європейська комісія докладає всіх зусиль, щоб спростити процес вирішення питання "відкритого неба". Як тимчасовий механізм ми пропонуємо укладати домовленості про спрощення авіаперевезень на двосторонньому рівні..."

Заступниця глави МЗС: Часом схоже, що Україна є картою, яку розігрують між собою в ЄС

10.01.2017 _ Сергій Сидоренко, Європейська правда

Олена Зеркаль: "Остаточне рішення про безвіз буде ухвалено до виборів у Франції, але воно набере чинності, швидше за все, не раніше цих виборів... Ми дуже добре розповідаємо про свої невдачі, у тому числі про ймовірні, але коли ми щось робимо, то не вміємо це рекламувати..."

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Ерхард Бузек: У певному сенсі я фанат Трампа – він може стати "пенделем" для ЄС

14.12.2016 _ Анатолій Марциновський, Європейська правда

"Я вважаю помилкою, що Євросоюз досі чітко не заявив: Україна може стати його членом. Востаннє ця помилка проявилася тоді, коли моя співвітчизниця Беніта Ферреро-Вальднер опікувалася в ЄС питаннями сусідства. Справжня причина такої політики зрозуміла: всі дивляться на Москву".

Екс-заступник генсека Ради Європи: "Не вірю, що РЄ зважиться призупинити членство Росії"

07.12.2016 _ Сергій Сидоренко, Європейська правда, Страсбург-Київ

Рада Європи взагалі не була досить послідовною щодо Росії. Одного разу процес вступу Росії навіть був заморожений, але за рік поновився, хоча війна в Чечні ще тривала. Те, як ЄС відреагував на міграційну кризу, можна назвати моральним банкрутством. Європа справді почувається недобре...

Головний економіст ЄБРР: Ціни на нафту знизяться або залишаться на $50. Сценарій залежить від Трампа

23.11.2016 _ Юрій Панченко, Європейська правда

Головний економіст ЄБРР Сергій Гурієв: "Україна на сьогодні не є країною з великим внутрішнім ринком. Тому, якщо ви хочете, щоб у вас були високопродуктивні підприємства, вони мають працювати на світових ринках. А для цього потрібні торговельні угоди з усіма ключовими партнерами".

"Не може бути нормалізації відносин з Росією, доки Москва веде війну на сході України"

18.11.2016 _ Анатолій Марциновський, Європейська правда

Депутат Бундестагу Марілуїза Бек: "Праві та антиліберальні рухи в Європейському Союзі підтримують зв'язки з Путіним, який все більш авторитарно править у Росії й відкрито кидає виклик плюралістичному суспільству... Є обґрунтовані побоювання, що рух проти ліберальної демократії та сучасного укладу життя стане міжнародним".

Кандидат в президенти Молдови: Я готова казати Путіну, що Крим – це Україна, а Росія напала на Донбас

10.11.2016 _ Сергій Сидоренко, Європейська правда, Молдова

Майя Санду: «Федерація – загроза для цілісності країни. Як можна у нас говорити про федерацію, де один із суб'єктів може заблокувати рішення центрального уряду?.. Знайдіть іншу партію в регіоні, яка отримала 38% підтримки, як ми, витративши на кампанію 23 тисячі євро»

"Ми не повинні давати Росії підстави думати, що ми все забули і пробачили"

31.10.2016 _ Вікторія Власенко, для Європейської правди

Депутат ПАРЄ Егідіус Варейкіс: Нам необхідно винайти, як спілкуватися з росіянами без повернення делегації Держдуми до повноправного членства у ПАРЄ... Ні в сесійному залі ПАРЄ, ні в Раді Європи немає єдиної позиції щодо того, яке саме співробітництво з Росією нам потрібне.

"Як тільки буде статистика 2016 року, ми знову піднімемо питання перегляду квот"

24.10.2016 _ Юрій Панченко, Європейська правда

Заступник міністра аграрної політики з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева: "Ви запитали, задоволені чи ні розмірами додаткових квот. Я особисто незадоволена. Тим не менш, ми втягнули ЄС в процес подальших кроків і, звісно, будемо далі про це розмовляти".

"За 5-7 років Грузія досягне рівня, що дозволить говорити про членство в ЄС"

21.10.2016 _ Юрій Панченко, Європейська правда

Держміністр Грузії з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Давид Бакрадзе: "Грузія без плану дій щодо членства в НАТО має всі практичні інструменти для підготовки до вступу... Вікно можливостей неодмінно відкриється, і ми маємо бути готові до цього моменту".

Президент Венеціанської комісії: В Україні антикорупційний суд є справді необхідним

13.10.2016 _ Сергій Сидоренко, Європейська правда

Букіккіо: "Той факт, що суддю призначив Янукович або його партія, може справді турбувати Україну, але не є підставою для звільнення судді КС... Але треба лишити для країни можливість очистити систему. Адже з корумпованими суддями порушення прав людей буде ще масштабнішим..."

Леві: Інституції ЄС не працюватимуть, доки не буде політичної федерації Європи

10.10.2016 _ Юрій Панченко, Європейська правда

Фiлософ Бернар-Анрі Леві: "Мета сучасної Росії дуже зрозуміла – зруйнувати Європейський Союз, замінити роз’єднану Європу новим устроєм... Нам треба якомога швидше інтегрувати Україну в Європу! Адже Україна може не завжди залишатися проєвропейською..."

"Ясна річ, ми піднімемо скандал у Страсбурзі": Володимир Ар’єв про жовтневу сесію ПАРЄ

07.10.2016 _ Сергій Сидоренко, Європейська правда

"Представники керівництва ПАРЄ, які зараз втілюють досягнуті в Москві домовленості, хочуть використати новий шлях... Яка частина новообраного російського президента буде нелегітимною? Палець? Рука? Стопа? Чи, може, мозок? Ми ж не можемо розділити людину..."

"Дістати голову з піску і подивитися в очі реальності": Угорщина про скасування санкцій та реформу ЄС

30.09.2016 _ Сергій Сидоренко, Європейська правда, Будапешт

Саболч Такач, держсекретар у справах ЄС в офісі прем’єра Угорщини: "Дехто каже, що санкції змінять Росію, але Угорщина у цьому не переконана... Єврокомісія вважає себе головнішою за країни-члени. Та федеральна Європа – нежиттєздатна ідея, вона має лишитися в минулому..."

Екс-спікер Конгресу США: Президент Трамп продаватиме зброю Україні

19.09.2016 _ Юрій Панченко, Європейська правда

Ньют Гінгріч: "І Обама, і Керрі виступають проти надання летальної зброї Україні. Швидше за все, Клінтон діятиме так само. Натомість Трамп розблокує це питання на користь України. Він може говорити приємні речі про Путіна, але тим часом продаватиме Україні зброю... запропонувавши відстрочку платежів".

Посол США: Крим повернеться до України, але коли? Моя відповідь може бути неприємною

15.09.2016 _ Сергій Сидоренко, ЄП; Севгіль Мусаєва-Боровик, УП

Марі Йованович: "Є особливість людей в Україні, яку я чітко бачу навіть попри короткий час перебування в Києві. Тут є енергія! Є люди, які працюють над змінами, проштовхують зміни, і це справді мене надихає. Тому найважливішою зміною в Україні я вважаю зміну людей. Зсередини..."

Міністр оборони Литви: З 10 тисячами загиблих не можна говорити про "холодну війну" з РФ

05.09.2016 _ Сергій Сидоренко, Європейська правда

Юозас Олекас: "Геополітика важлива. Але якщо ви зробите всі інші кроки, одна лише геополітика не заблокує ваше членство в НАТО... "Джавеліни" ми почали закуповувати ще 2004 року. Того факту, що ми є членом НАТО, достатньо, щоб зняти перешкоди для купівлі такого озброєння..."

Посол України в Австрії: Репутація нашої країни гірша, ніж Україна є насправді

29.08.2016 _ Сергій Сидоренко, Європейська правда

Олександр Щерба: "Наша теза "сьогодні ми потрапили під агресію, а завтра будете ви" – не сприймається. Австрійці чітко знають, що "завтра вони не будуть"... Аргументи, які ми звикли наводити, не є хибними, вони правильні. Але треба бути готовими, що у відповідь ти побачиш порожні очі..."

Посол України у Франції: Нормандський формат після 2017 року – примарна перспектива

25.08.2016 _ Сергій Сидоренко, Європейська правда

"Вперше переважна частина французьких політиків почала сприймати Україну як самостійного гравця. Навіть українофоби зрозуміли, що Україна – це не Росія.... Зараз жодного оптимізму і ентузіазму щодо 2017 року в мене немає. Але якщо говорити про стратегічну перспективу, то він є..."

Посол України в РЄ: Росіяни можуть повернутися до ПАРЄ, і це буде дуже поганий день для Європи

22.08.2016 _ Сергій Сидоренко, Європейська правда

В Парламентській асамблеї є група людей, які хочуть повернути Росію до зали ПАРЄ за будь-яку ціну. Чи мають вони достатню кількість голосів? Це під питанням. І осінь буде дуже напруженою... Росія загнала всіх в стан: бійтесь нас, бо ми здатні на все. І, на жаль, ця стратегія нерідко працює...

Посол Туреччини: Ми за кращі відносини з РФ, але не поступимося щодо України та Криму

21.07.2016 _ Сергій Сидоренко, Європейська правда

Посол Йонет Джан Тезель: "Те, що я вам розповім, схоже на конспіративну теорію, але це правда... Ми витратили роки на скасування смертної кари не для того, щоби тепер повернути її... Певна критика зрозуміла, але важливо як, коли та як голосно ви її висловлюєте. І деякі держави вчиняють не мудро..."

Керівник місії при НАТО: Ми не лише просимо – Україна має серйозні пропозиції для Альянсу

07.07.2016 _ Сергій Сидоренко, Європейська правда, Брюссель

В.о. глави місії України при Альянсі Єгор Божок: "Ніколи в історії Альянсу, ви можете перевірити це, країні-партнеру не надавався такий за обсягом пакет допомоги... Тепер НАТО надаватиме Україні поради принципово іншого рівня – не ситуативні для вирішення тих чи інших питань, а стратегічні..."

Усі матеріали за   Показати
дд мм рррр
ПУБЛІКАЦІЇ
Міжнародний Суд ООН

Позовні вимоги та претензії України до РФ в Суді ООН: повний переклад

Київ вважає, що можна стверджувати про "цілеспрямовану кампанію культурної зачистки"... Суд ООН має визнати, що Росія забезпечувала фінансування, постачання і тренування для груп, що вчиняють терористичні акти в Україні, у тому числі "ДНР", "ЛНР" та групи "Харківські партизани"...

Надія Коваль, для Європейської правди

Двоє на острові: чому спроба об'єднання Кіпру знову провалилася

Попередні домовленості з конфліктних безпекових питань мали включати турецькі поступки територією (з 36% до 29,2% острова) в обмін на грецьку поступку щодо запровадження принципу ротації посади президента. Втім, у процес втрутилися амбіції Анкари та Афін.Анатолій Марциновський, Європейська правда

Візит Байдена: як дружній жест Києва може перетворитися на непристойний

Жести бувають свідомими чи просто помилкою, або ж недостатньо продуманим кроком. Є небезпека, що у випадку візиту Байдена та його можливого нагородження йдеться саме про останнє. Однак відсутність усвідомленого умислу не применшує потенційної шкоди...

Редакція УП

"Українська правда" – Пінчуку

УП визнає відсутність позитивного порядку денного для вирішення українського питання. І якби Віктор Пінчук говорив про це, а не пропонував негативну повістку, у суспільства не виникло б до нього питань. (рос.)

Євген Магда, політолог

Вишеградська четвірка – перевірка кремлівським викликом

Регіон Центральної і Східної Європи виглядає можливим напрямом для активізації гібридних дій Росії. Протистояти ним можливо виключно узгоджено, на основі усвідомлення небезпеки та готовності до спільних кроків.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter