Бiльшiсть положень УА почне дiяти одразу пiсля ратифiкацiї українським парламентом - МЗС

Четвер, 26 червня 2014, 16:11
Версія для друку Коментарі

Як повідомила перший заступник мiнiстра закордонних справ Наталiя Галiбаренко, ще до ратифiкацiї Угоди про асоцiацiю мiж Україною та державами-членами Євросоюзу i пiсля її ратифiкацiї Україною розпочнеться тимчасове застосування бiльшостi положень договору, передає Інтерфакс.

"ЄС зацiкавлений у тому, щоб ратифiкацiя Угоди про асоцiацiю вiдбулася найближчим часом, уряд України також зацiкавлений у тому, щоб парламент схвалив Угоду, тому що навiть без ратифiкацiї iншими державами-членами ЄС запускається процес її тимчасового застосування", - сказала вона на брифiнгу в Києвi в четвер, 26 червня.

Таким чином, за словами Галiбаренко, першого дня другого мiсяця пiсля дати передачi до ЄС документа про ратифiкацiю угоди Україною розпочнеться його тимчасове застосування.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Останній вирок трибуналу в Гаазі: сербський генерал відповість за геноцид

Справа Ратко Младича була останньою для Гаазького трибуналу. Після визначення покарання колишньому сербському командиру в компетенції суду залишається лише розгляд апеляцій. Дехто з тих, хто пройшов через судовий процес у Гаазі, вже повернулися до активного політичного життя.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Посол Євросоюзу: У найближчі дні Україна може втратити 600 мільйонів євро

Хюг Мінгареллі: "Всі мешканці Донбасу повинні сприйматися як громадяни України. Мають бути потужні економічні зв’язки по обидва боки контактної лінії... Чи буде користь для українців, якщо ми почнемо говорити про митний союз, не маючи передумов для цього?"


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter