Бiльшiсть положень УА почне дiяти одразу пiсля ратифiкацiї українським парламентом - МЗС

Четвер, 26 червня 2014, 16:11
Версія для друку Коментарі

Як повідомила перший заступник мiнiстра закордонних справ Наталiя Галiбаренко, ще до ратифiкацiї Угоди про асоцiацiю мiж Україною та державами-членами Євросоюзу i пiсля її ратифiкацiї Україною розпочнеться тимчасове застосування бiльшостi положень договору, передає Інтерфакс.

"ЄС зацiкавлений у тому, щоб ратифiкацiя Угоди про асоцiацiю вiдбулася найближчим часом, уряд України також зацiкавлений у тому, щоб парламент схвалив Угоду, тому що навiть без ратифiкацiї iншими державами-членами ЄС запускається процес її тимчасового застосування", - сказала вона на брифiнгу в Києвi в четвер, 26 червня.

Таким чином, за словами Галiбаренко, першого дня другого мiсяця пiсля дати передачi до ЄС документа про ратифiкацiю угоди Україною розпочнеться його тимчасове застосування.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter