Євромайдан Варшава зібрав для України мільйон злотих

Середа, 26 листопада 2014, 19:06
Версія для друку Коментарі

Поляки пожертвували для українців понад мільйон злотих (близько $300 тис.).

Про це було повідомлено під час презентації підсумків річної діяльності Фундації "Відкритий Діалог" та Євромайдан Варшава.

Зокрема, як повідомляється, завдяки публічним збіркам, грошовим переказам, пожертвуванням фірм та інституцій за рік у Польщі вдалося зібрати 1 млн злотих (близько $300 тис.) на допомогу Україні.

Завдяки цьому було переказано на схід 1902 засоби індивідуального захисту, а також вислано 35 тон гуманітарної допомоги.

Окрім того, до Польщі було запрошено 23 члени родин осіб, поранених у боях, а також надано допомогу жителям 5 осередків для біженців і близько 500 психологічних консультацій.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ЄС додатково виділив Україні майже 8 млн євро гуманітарної допомоги.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Артьом Георганов, для Європейської правди

Розширення Євросоюзу і санкції проти РФ: що принесе головування Болгарії в ЄС

Головування Болгарії в ЄС вже спричинило чимало припущень, що Софія скористається можливостями для пом'якшення санкцій проти РФ. Чи так це насправді? І які ініціативи насправді буде просувати країна, яка вважається найбіднішим членом ЄС?

Наталя Іщенко, для Європейської правди

Шість пострілів у балканське перемир'я: кому вигідна смерть Олівера Івановича

Вбивство лідера руху косовських сербів "Свобода, демократія, правда" Олівера Івановича стало найгучнішим терористичним актом на Балканах з 2004 року. Є і політичні наслідки – Сербія заявила про призупинення переговорів з Косовом до закінчення слідства.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter