Євромайдан Варшава зібрав для України мільйон злотих

Середа, 26 листопада 2014, 19:06
Версія для друку Коментарі

Поляки пожертвували для українців понад мільйон злотих (близько $300 тис.).

Про це було повідомлено під час презентації підсумків річної діяльності Фундації "Відкритий Діалог" та Євромайдан Варшава.

Зокрема, як повідомляється, завдяки публічним збіркам, грошовим переказам, пожертвуванням фірм та інституцій за рік у Польщі вдалося зібрати 1 млн злотих (близько $300 тис.) на допомогу Україні.

Завдяки цьому було переказано на схід 1902 засоби індивідуального захисту, а також вислано 35 тон гуманітарної допомоги.

Окрім того, до Польщі було запрошено 23 члени родин осіб, поранених у боях, а також надано допомогу жителям 5 осередків для біженців і близько 500 психологічних консультацій.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ЄС додатково виділив Україні майже 8 млн євро гуманітарної допомоги.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мільярд в обмін на е-декларації: ЄС прибере ліс-кругляк з умов фінансової допомоги Україні

Для отримання грошей Київ має показати успіх реформ. Європейці погодилися не включати до умов свою вимогу про скасування мораторію на експорт лісу-кругляка. Цю суперечку Київ та Брюссель домовилися вирішувати в іншому форматі...

Катерина Зарембо, Елізабете Візгунова, Центр "Нова Європа"

Партнерство навколо схожих проблем: аудит відносин України та Латвії

Латвія сприйняла російську агресію проти України як загрозу для свого існування. Невипадково наратив про "Україну, яка веде війну за ЄС", практично табуйований у деяких європейських столицях, має популярність серед лідерів громадської думки Латвії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter