У Czech Airlines спростували інформацію про відновлення польотів до Львова

Четвер, 14 липня 2016, 15:46
Версія для друку Коментарі

Авіакомпанія Czech Airlines спростувала інформацію керівництва аеропорту "Львів" про відновлення польотів в 2017 році.

Про це повідомляє Avianews.com

"Львів не є тим містом, яке ми зараз розглядаємо як потенційний пункт для початку польотів з Праги", - сказав прес-секретар авіаперевізника Даніель Сабик.

Авіакомпанія Czech Airlines закрила рейс Львів-Прага у 2012 році, а рейс Донецьк-Прага в 2013 році. Зараз чеський перевізник представлений на українському ринку рейсами Київ-Прага і Одеса-Прага.

Як повідомлялося, гендиректор аеропорту "Львів" Тетяна Романовська повідомила, що у 2017 році до Львова почнуть польоти п'ять іноземних авіакомпаній, у тому числі Czech Airlines.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
PROMOTED

Ядерний гачок від РФ: навіщо Україна гальмує здобуття енергетичної незалежності

Навіть половинна залежність від російського ядерного палива не дозволяє нам говорити про енергетичну безпеку. У випадку блокування РФ таких поставок Україні потрібно 12 місяців для переходу на американське паливо. То чи варто ризикувати, продовжуючи співпрацю з російським ТВЕЛ?

Андерс Самуельсен, міністр закордонних справ Данії

Існує найкраща відповідь на російську агресію: стаття глави МЗС Данії

Не думаю, що хто-небудь очікував легкості у виконанні програми реформ такого масштабу. Процес реформування вже досяг критичного моменту, і є потужні сили, які протистоять реформам – бо відчувають особисту загрозу від змін в Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter