У Czech Airlines спростували інформацію про відновлення польотів до Львова

Четвер, 14 липня 2016, 15:46
Версія для друку Коментарі

Авіакомпанія Czech Airlines спростувала інформацію керівництва аеропорту "Львів" про відновлення польотів в 2017 році.

Про це повідомляє Avianews.com

"Львів не є тим містом, яке ми зараз розглядаємо як потенційний пункт для початку польотів з Праги", - сказав прес-секретар авіаперевізника Даніель Сабик.

Авіакомпанія Czech Airlines закрила рейс Львів-Прага у 2012 році, а рейс Донецьк-Прага в 2013 році. Зараз чеський перевізник представлений на українському ринку рейсами Київ-Прага і Одеса-Прага.

Як повідомлялося, гендиректор аеропорту "Львів" Тетяна Романовська повідомила, що у 2017 році до Львова почнуть польоти п'ять іноземних авіакомпаній, у тому числі Czech Airlines.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Останній вирок трибуналу в Гаазі: сербський генерал відповість за геноцид

Справа Ратко Младича була останньою для Гаазького трибуналу. Після визначення покарання колишньому сербському командиру в компетенції суду залишається лише розгляд апеляцій. Дехто з тих, хто пройшов через судовий процес у Гаазі, вже повернулися до активного політичного життя.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Посол Євросоюзу: У найближчі дні Україна може втратити 600 мільйонів євро

Хюг Мінгареллі: "Всі мешканці Донбасу повинні сприйматися як громадяни України. Мають бути потужні економічні зв’язки по обидва боки контактної лінії... Чи буде користь для українців, якщо ми почнемо говорити про митний союз, не маючи передумов для цього?"


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter