НАТО затвердило комплексний пакет допомоги для України

Субота, 09 липня 2016, 17:57
Версія для друку Коментарі

Країни НАТО затвердили новий Комплексний пакет допомоги для України для реформування оборонного сектору.

Про це заявив генсек НАТО Єнс Столтенберг на спільній прес-конференції з Петром Порошенком у Варшаві, повідомляє кореспондент "Європейської правди".

"На останньому саміті ми запропонували допомогу у таких сферах як кіберзагрози, лікування поранених солдатів і розмінування", - зазначив він.

Столтенберг додав, що Україна вже здійснила низку реформ, необхідних для відповідності стандартам НАТО і подальше здійснення залишається дуже важливим.

"Україна залишається відданою реформ і боротьби з корупцією. Ми будемо продовжувати надавати практичну і політичну підтримку", - зазначив генсек НАТО.

Як повідомлялося, пакет допомоги НАТО для України передбачає 40 нових напрямків співпраці та допомоги Україні. Детально про них читайте в інтерв'ю "Ми не лише просимо – Україна має серйозні пропозиції для Альянсу".

Також про нові можливості співпраці з Альянсом - в статті віце-прем'єра Іванни Климпуш-Цинцадзе "Як Україні змінити стосунки з НАТО: шість шляхів, що з’являться після Варшави".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter