ОЕСР закликала Україну прискорити антикорупційні реформи

Вівторок, 11 жовтня 2016, 20:07
Версія для друку Коментарі

Організація економічного співробітництва та розвитку закликала Україну пришвидшити реалізацію антикорупційних реформ.

Про це йдеться в доповіді ОЕСР, оприлюдненій на сайті організації.

Організація рекомендує Україні ліквідувати перешкоди, що заважають ефективній реалізації системи електронного декларування. 

Зазначається, що ОЕСР буде продовжувати уважно стежити за здійсненням цієї рекомендації в ході наступного раунду моніторингу щодо України, який розпочнеться в жовтні 2016 року.

Крім того, організація рекомендує Україні посилити дотримання законодавства про корпоративну відповідальність, а також прийняти без зволікань закон про адміністративну процедуру.

В організації наголосили, що хоча Україна і досягла значного прогресу в сфері боротьби з корупцією, проте все ще стикається з серйозними проблемами в реалізації важливих інструментів для боротьби з корупцією.

Нагадаємо, у 2015 році Україна підписала дорожню карту з реалізації Меморандуму щодо посилення співпраці з Організацією економічного співробітництва (ОЕСР).

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter