ОЕСР закликала Україну прискорити антикорупційні реформи

Вівторок, 11 жовтня 2016, 20:07
Версія для друку Коментарі

Організація економічного співробітництва та розвитку закликала Україну пришвидшити реалізацію антикорупційних реформ.

Про це йдеться в доповіді ОЕСР, оприлюдненій на сайті організації.

Організація рекомендує Україні ліквідувати перешкоди, що заважають ефективній реалізації системи електронного декларування. 

Зазначається, що ОЕСР буде продовжувати уважно стежити за здійсненням цієї рекомендації в ході наступного раунду моніторингу щодо України, який розпочнеться в жовтні 2016 року.

Крім того, організація рекомендує Україні посилити дотримання законодавства про корпоративну відповідальність, а також прийняти без зволікань закон про адміністративну процедуру.

В організації наголосили, що хоча Україна і досягла значного прогресу в сфері боротьби з корупцією, проте все ще стикається з серйозними проблемами в реалізації важливих інструментів для боротьби з корупцією.

Нагадаємо, у 2015 році Україна підписала дорожню карту з реалізації Меморандуму щодо посилення співпраці з Організацією економічного співробітництва (ОЕСР).

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, "Європейська правда"

Митниця проти "євроблях": чи допоможе Вільнюс вирішити проблему литовських авто

Податкова має інформацію про 239 литовських компаній, які видають доручення на право користування своїми автівками громадянам України, причому деякі компанії видали понад 200 таких доручень. У більшості випадків керівниками цих литовських компаній також є громадяни України.

Євген Приходько, для Європейської правди

Санкції ЄС проти Польщі: до чого призведе жорстке рішення Європарламенту

Голосування в Європарламенті акурат випало на день відзначання другої річниці правління партії "Право та справедливість". Варшаві загрожує позбавлення права голоса у ЄС. Анонсувавши введення санкцій, Брюссель досить символічно підбив підсумки двох років "добрих змін" від польської правлячої партії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter