ОЕСР закликала Україну прискорити антикорупційні реформи

Вівторок, 11 жовтня 2016, 20:07
Версія для друку Коментарі

Організація економічного співробітництва та розвитку закликала Україну пришвидшити реалізацію антикорупційних реформ.

Про це йдеться в доповіді ОЕСР, оприлюдненій на сайті організації.

Організація рекомендує Україні ліквідувати перешкоди, що заважають ефективній реалізації системи електронного декларування. 

Зазначається, що ОЕСР буде продовжувати уважно стежити за здійсненням цієї рекомендації в ході наступного раунду моніторингу щодо України, який розпочнеться в жовтні 2016 року.

Крім того, організація рекомендує Україні посилити дотримання законодавства про корпоративну відповідальність, а також прийняти без зволікань закон про адміністративну процедуру.

В організації наголосили, що хоча Україна і досягла значного прогресу в сфері боротьби з корупцією, проте все ще стикається з серйозними проблемами в реалізації важливих інструментів для боротьби з корупцією.

Нагадаємо, у 2015 році Україна підписала дорожню карту з реалізації Меморандуму щодо посилення співпраці з Організацією економічного співробітництва (ОЕСР).

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.

Віктор Савінок, для Європейської правди

Меркель бореться за Схід: що може змінити результати німецьких виборів

Східні німці відчувають, що вони недостатньо представлені у владн, тобто "на Заході". Цим невдоволенням намагаються скористатися популісти з AfD... Тривожним дзвоником для Меркель стали проблеми у її виборчій кампанії саме у Східній Німеччині...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter