Лавров вимагає перейти до "прямих переговорів Києва і Донбасу"

Четвер, 08 грудня 2016, 12:09
Версія для друку Коментарі

Міністр закордонних справ Сергій Лавров вважає, що для вирішення кризи на Донбасі необхідно перейти до прямих переговорів Києва з так званою "владою", що контролює Донецьк і Луганськ.

Про це він заявив під час міністерського засідання ОБСЄ, повідомляє з Гамбурга кореспондент "Європейської правди".

"Немає альтернативи прямим переговорам сторін, Києва та Донбасу, при посередництві контактної групи і мінського формату", - заявив він.

Глава російської дипломатії також відкинув звинувачення на адресу Росії, що звучать від інших держав, заявивши, що не бачить необхідності в такому діалозі. "Якщо ви хочете запросити партнера до діалогу, то не треба починати діалог зі звинувачень", - сказав він.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Артьом Георганов, для Європейської правди

Розширення Євросоюзу і санкції проти РФ: що принесе головування Болгарії в ЄС

Головування Болгарії в ЄС вже спричинило чимало припущень, що Софія скористається можливостями для пом'якшення санкцій проти РФ. Чи так це насправді? І які ініціативи насправді буде просувати країна, яка вважається найбіднішим членом ЄС?

Наталя Іщенко, для Європейської правди

Шість пострілів у балканське перемир'я: кому вигідна смерть Олівера Івановича

Вбивство лідера руху косовських сербів "Свобода, демократія, правда" Олівера Івановича стало найгучнішим терористичним актом на Балканах з 2004 року. Є і політичні наслідки – Сербія заявила про призупинення переговорів з Косовом до закінчення слідства.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter