Лавров вимагає перейти до "прямих переговорів Києва і Донбасу"

Четвер, 08 грудня 2016, 12:09
Версія для друку Коментарі

Міністр закордонних справ Сергій Лавров вважає, що для вирішення кризи на Донбасі необхідно перейти до прямих переговорів Києва з так званою "владою", що контролює Донецьк і Луганськ.

Про це він заявив під час міністерського засідання ОБСЄ, повідомляє з Гамбурга кореспондент "Європейської правди".

"Немає альтернативи прямим переговорам сторін, Києва та Донбасу, при посередництві контактної групи і мінського формату", - заявив він.

Глава російської дипломатії також відкинув звинувачення на адресу Росії, що звучать від інших держав, заявивши, що не бачить необхідності в такому діалозі. "Якщо ви хочете запросити партнера до діалогу, то не треба починати діалог зі звинувачень", - сказав він.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мільярд в обмін на е-декларації: ЄС прибере ліс-кругляк з умов фінансової допомоги Україні

Для отримання грошей Київ має показати успіх реформ. Європейці погодилися не включати до умов свою вимогу про скасування мораторію на експорт лісу-кругляка. Цю суперечку Київ та Брюссель домовилися вирішувати в іншому форматі...

Катерина Зарембо, Елізабете Візгунова, Центр "Нова Європа"

Партнерство навколо схожих проблем: аудит відносин України та Латвії

Латвія сприйняла російську агресію проти України як загрозу для свого існування. Невипадково наратив про "Україну, яка веде війну за ЄС", практично табуйований у деяких європейських столицях, має популярність серед лідерів громадської думки Латвії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter