В уряді РФ не виключають скасування контрсанкцій до кінця 2017 року

П'ятниця, 13 січня 2017, 13:39
Версія для друку Коментарі

Перший віце-прем'єр РФ Ігор Шувалов не виключає, що після 31 грудня Росія не буде продовжувати контрсанкції у разі потепління відносин із Заходом.

Про це повідомляє ТАСС.

" Ви знаєте позицію нашого президента, що ми завжди готові до відкритого діалогу настільки, наскільки готові наші партнери. Але я у своїй роботі повинен думати про цей період - до 31 грудня 2017 року, і всі гравці на ринку повинні до цього також готуватися. Відбудеться продовження, не відбудеться - це політичний порядок денний", - сказав Шувалов.

"Напевно, прийшов час розуміти, що санкції скоро припинять свою дію або контрсанкції, у всякому разі в моїй роботі, мені і міністру сільського господарства і міністру економіки, швидше за все, потрібно виходити з того, що контрсанкції будуть скасовані", наголосив він.

Нагадаємо, в кінці червня 2016 року президент Росії Володимир Путін підписав указ про продовження продуктового ембарго до 31 грудня 2017 року.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

МЗС Британії: Діючий візовий режим для українців незадовільний, я отримав чіткий і голосний сигнал

Британський міністр у справах Європи та Америки Алан Дункан: "Мій сигнал буде таким: йдіть далі, не зменшуйте швидкість!.. Британія не має права розпочинати торговельні переговори з Україною, доки є членом ЄС. Але нічого не заважає нам почати неформальний діалог..."

Павло Пущенко, Чернігів

"Сортування сміття? Ні, не чули". Хто гальмує реформу утилізації відходів

З 1 січня 2018 року Україна повинна сортувати все сміття за видами матеріалів, а також розділяти його на придатне для повторного використання, для захоронення та на небезпечне. Торік лише близько 6% сміття в Україні було утилізовано: спалено чи відправлено на переробку...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter