В уряді РФ не виключають скасування контрсанкцій до кінця 2017 року

П'ятниця, 13 січня 2017, 13:39
Версія для друку Коментарі

Перший віце-прем'єр РФ Ігор Шувалов не виключає, що після 31 грудня Росія не буде продовжувати контрсанкції у разі потепління відносин із Заходом.

Про це повідомляє ТАСС.

" Ви знаєте позицію нашого президента, що ми завжди готові до відкритого діалогу настільки, наскільки готові наші партнери. Але я у своїй роботі повинен думати про цей період - до 31 грудня 2017 року, і всі гравці на ринку повинні до цього також готуватися. Відбудеться продовження, не відбудеться - це політичний порядок денний", - сказав Шувалов.

"Напевно, прийшов час розуміти, що санкції скоро припинять свою дію або контрсанкції, у всякому разі в моїй роботі, мені і міністру сільського господарства і міністру економіки, швидше за все, потрібно виходити з того, що контрсанкції будуть скасовані", наголосив він.

Нагадаємо, в кінці червня 2016 року президент Росії Володимир Путін підписав указ про продовження продуктового ембарго до 31 грудня 2017 року.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter