В уряді РФ не виключають скасування контрсанкцій до кінця 2017 року

П'ятниця, 13 січня 2017, 13:39
Версія для друку Коментарі

Перший віце-прем'єр РФ Ігор Шувалов не виключає, що після 31 грудня Росія не буде продовжувати контрсанкції у разі потепління відносин із Заходом.

Про це повідомляє ТАСС.

" Ви знаєте позицію нашого президента, що ми завжди готові до відкритого діалогу настільки, наскільки готові наші партнери. Але я у своїй роботі повинен думати про цей період - до 31 грудня 2017 року, і всі гравці на ринку повинні до цього також готуватися. Відбудеться продовження, не відбудеться - це політичний порядок денний", - сказав Шувалов.

"Напевно, прийшов час розуміти, що санкції скоро припинять свою дію або контрсанкції, у всякому разі в моїй роботі, мені і міністру сільського господарства і міністру економіки, швидше за все, потрібно виходити з того, що контрсанкції будуть скасовані", наголосив він.

Нагадаємо, в кінці червня 2016 року президент Росії Володимир Путін підписав указ про продовження продуктового ембарго до 31 грудня 2017 року.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Віктор Савінок, для Європейської правди

Два поганих варіанти: що чекає на Німеччину після краху коаліційних переговорів

Попри численні компроміси, коаліційні переговори у Німеччині завершилися провалом – насамперед внаслідок загравання вільних демократів із ультраправими. Єдиною альтернативою уряду меншості є перевибори, однак суттєвим чином існуючий розклад місць у Бундестазі навряд чи зміниться.

Олександр Левченко, посол в Хорватії в 2010-2017 роках

Рецепти успіху в інформаційній війні з Росією: досвід українського посла

Ситуація в Криму погіршувалася з кожним днем, ставши хітом для місцевих медіа. Але навіть за такої ситуації на ефіри до телеканалів доводилося пробиватися з боями. Медійники розуміли, що український посол коментуватиме гостро, а російська сторона нервуватиме...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter