Німецький суд відмовився забороняти ультраправу неонацистську партію

Вівторок, 17 січня 2017, 11:48
Версія для друку Коментарі

Конституційний суд Німеччини відхилив пропозицію про заборону ультраправої Національної демократичної партії (NPD), яку звинувачують пропаганді расистської і антисемітської політики.

Про це повідомляє Associated Press.

Голова суду заявив, що, незважаючи на те, що партія переслідує антиконституційні цілі, "в даний час немає конкретних вказівок..., що її дії будуть успішними".

Верхня палата німецького парламенту запропонувала заборонити партію в кінці 2013 року. Це була друга спроба заборонити NPD. У 2003 році суд відхилив заяву про заборону, тому що оплачувані державою інформатори всередині групи були частково відповідальні за докази проти партії.

NPD втратила місця у німецькому парламенті, зберігши лише одного представника в Європейському парламенті.

Також партія втратила політичні позиції відносно ультраправою партії "Альтернатива для Німеччини", яка виступає проти масового напливу біженців.

Останні опитування свідчать, що NPD має близько 1% підтримки, порівняно з 12-15 відсотками "Альтернативи для Німеччини".


ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...

Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter