ЄС та Туреччина переживають "кризу довіри" – МЗС Туреччини

Четвер, 05 січня 2017, 11:19
Версія для друку Коментарі

Глава МЗС Туреччини Мевлют Чавушоглу заявляє про кризу довіри в стосунках між ЄС та його країною.

Про це він заявив під час зустрічі з редакторами агенції Anadolu.

"Європейський союз (ЄС) повинен дотримуватися відкритого підходу до питання євроінтеграції Туреччини і ухвалити у зв'язку з цим конкретне рішення", – сказав шеф турецької дипломатії.

"На жаль, між Туреччиною і ЄС існує криза довіри. Брюсселю настав час ухвалити відповідне рішення і почати ставитися до Анкари чесніше", – додав Чавушоглу.

За словами глав турецького МЗС, останнім часом в ЄС побоюються погіршення відносин з Туреччиною, з чим і пов'язані зміни в підході до Євросоюзу деяких питань.

"Приміром, на засіданні глав МЗС країн ЄС міністр закордонних справ Австрії Себастіан Курц став єдиним, хто виступив проти Туреччини", – сказав Чавушоглу.

Міністра наголосив, що погіршення відносин Туреччини і ЄС невигідно жодній зі сторін.

Чавушоглу також вкотре закликав ЄС виконати дані Туреччини обіцянки.

"Якщо в ЄС передумали виконувати зобов'язання за угодою, підписаною з Туреччиною, то вони повинні відкрито про це заявити. Головна проблема для нас полягає в тому, що в ЄС затягують час. З одного боку, вони не хочуть втрачати Туреччину і виступають проти її інтеграції в інші структури, а з іншого - не хочуть бачити її в ЄС", – резюмував Чавушоглу.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...

Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter