США закликають РФ до виконання Мінських угод - віце-президент Пенс

Понеділок, 20 лютого 2017, 13:04
Версія для друку Коментарі

США закликають Росію до виконання Мінських угод і сподіваються на дотримання перемиря на сході України усіма сторонами конфлікту.

Про це заявив віце-президент США Майк Пенс на прес-конференції з президентом Європейської ради Дональдом Туском у Брюсселі.

"Що стосується України, то США закликатимуть Росію до відповідальності і виконання Мінських угод, щоб почати деескалацію на сході України. Ми закликаємо обидві сторони дотримуватися режиму припинення вогню", - сказав Пенс.

"Ми маємо спільно стояти на захисті суверенітету і територіальної цілісності європейських країн. На тлі намагань Росії перекроїти європейські кордони за допомогою сили ми будемо підтримувати зусилля НАТО у Польщі та країнах Балтії щодо посилення військової присутності в регіоні", - додав віце-президент.

Нагадаємо, під час Мюнхенської безпекової конференції віце-президент Сполучених Штатів Америки Майк Пенс підкреслив, він переконаний в тому, що США залишаться ключовим партнером Європи в Північноатлантичному альянсі.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Віра Аксьонова, Діана Зубко, для Європейської правди

Чотири роки після Євромайдану: як змінилося бачення ЄС українськими аналітиками

За чотири роки після саміту у Вільнюсі вже ніхто не ставить запитання про геополітичний вибір України. Через поступове прийняття "євроінтеграційних законів" відбувається зближення України із ЄС. Віддзеркалюють це й аналітичні центри. Але чи достатньо критична їхня позиція?

Віктор Савінок, для Європейської правди

Два поганих варіанти: що чекає на Німеччину після краху коаліційних переговорів

Попри численні компроміси, коаліційні переговори у Німеччині завершилися провалом – насамперед внаслідок загравання вільних демократів із ультраправими. Єдиною альтернативою уряду меншості є перевибори, однак суттєвим чином існуючий розклад місць у Бундестазі навряд чи зміниться.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter