США закликають РФ до виконання Мінських угод - віце-президент Пенс

Понеділок, 20 лютого 2017, 13:04
Версія для друку Коментарі

США закликають Росію до виконання Мінських угод і сподіваються на дотримання перемиря на сході України усіма сторонами конфлікту.

Про це заявив віце-президент США Майк Пенс на прес-конференції з президентом Європейської ради Дональдом Туском у Брюсселі.

"Що стосується України, то США закликатимуть Росію до відповідальності і виконання Мінських угод, щоб почати деескалацію на сході України. Ми закликаємо обидві сторони дотримуватися режиму припинення вогню", - сказав Пенс.

"Ми маємо спільно стояти на захисті суверенітету і територіальної цілісності європейських країн. На тлі намагань Росії перекроїти європейські кордони за допомогою сили ми будемо підтримувати зусилля НАТО у Польщі та країнах Балтії щодо посилення військової присутності в регіоні", - додав віце-президент.

Нагадаємо, під час Мюнхенської безпекової конференції віце-президент Сполучених Штатів Америки Майк Пенс підкреслив, він переконаний в тому, що США залишаться ключовим партнером Європи в Північноатлантичному альянсі.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter