Меланшон переміг у "великих дебатах" кандидатів у президенти Франції

Середа, 05 квітня 2017, 08:24
Версія для друку Коментарі

У Франції відбулися "Великі дебати", в яких взяли участь усі 11 кандидатів у президенти Франції. За їх результатами переміг представник "Лівої партії" Жан-Люк Меланшон.

Дебати були організовані телеканалами BFMTV і CNews, а також радіостанцією RMC.

По закінченні дебатів компанія Elabe оприлюднила результати традиційного опитування про те, хто з кандидатів був найпереконливішим під час дискусії.

25% телеглядачів віддали голоси за Меланшона. Другим з невеликим відривом став лідер опитувань громадської думки Еммануель Макрон – 21%. До трійки лідерів увійшов Франсуа Фійон, в підтримку якого виступили 15% респондентів.

За лідера "Національного фронту" Марін Ле Пен проголосували 11% телеглядачів, за Бенуа Амона — 9%.

Опитування Elabe також показало, що 23% глядачів вважають Макрона "кращим проектом для Франції", тоді як Меланшона таким вважають 22% телеглядачів, підтримку Фійону висловили 18%, а Ле Пен – 15%.

Нагадаємо, 20 березня Макрон здобув перемогу за результатами перших теледебатів пʼяти основних претендентів на посаду президента Франції. Меланшон тоді став другим.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Посередник із Загреба: навіщо президент Хорватії поїхала до Путіна

Хорватський президент запросила Росію до участі в проектах Ініціативи "Тримор’я", хоча із самого початку цілями цього об’єднання вважалися позбавлення залежності від російських вуглеводнів, а також побудова геополітичного союзу, орієнтованого скоріше на Вашингтон.

Мацей Заневіч, Eastbook

У полоні старих концепцій: що впливає на українську політику Польщі

Вперше з часів Гедройца в Польщі знову почалися обговорення, якою має бути східна політика. З одного боку, аксіомою залишається ідея про необхідність хороших відносин з Києвом. З іншого - в парламенті присутні представники крайніх правих рухів.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter