Меланшон переміг у "великих дебатах" кандидатів у президенти Франції

Середа, 05 квітня 2017, 08:24
Версія для друку Коментарі

У Франції відбулися "Великі дебати", в яких взяли участь усі 11 кандидатів у президенти Франції. За їх результатами переміг представник "Лівої партії" Жан-Люк Меланшон.

Дебати були організовані телеканалами BFMTV і CNews, а також радіостанцією RMC.

По закінченні дебатів компанія Elabe оприлюднила результати традиційного опитування про те, хто з кандидатів був найпереконливішим під час дискусії.

25% телеглядачів віддали голоси за Меланшона. Другим з невеликим відривом став лідер опитувань громадської думки Еммануель Макрон – 21%. До трійки лідерів увійшов Франсуа Фійон, в підтримку якого виступили 15% респондентів.

За лідера "Національного фронту" Марін Ле Пен проголосували 11% телеглядачів, за Бенуа Амона — 9%.

Опитування Elabe також показало, що 23% глядачів вважають Макрона "кращим проектом для Франції", тоді як Меланшона таким вважають 22% телеглядачів, підтримку Фійону висловили 18%, а Ле Пен – 15%.

Нагадаємо, 20 березня Макрон здобув перемогу за результатами перших теледебатів пʼяти основних претендентів на посаду президента Франції. Меланшон тоді став другим.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Уряд на свята: що стоїть за ротацією польської влади

Пауза у реконструкції уряду Польщі одночасно означає збереження нинішнього курсу щодо України. Головний дипломат поки зберігає свою посаду, а отже, найближчі півтора місяці МЗС Польщі продовжить старанно торпедувати відносини з Україною.

Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування та українські реалії: чи можливо повторити зразкову естонську реформу

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter