Меланшон переміг у "великих дебатах" кандидатів у президенти Франції

Середа, 05 квітня 2017, 08:24
Версія для друку Коментарі

У Франції відбулися "Великі дебати", в яких взяли участь усі 11 кандидатів у президенти Франції. За їх результатами переміг представник "Лівої партії" Жан-Люк Меланшон.

Дебати були організовані телеканалами BFMTV і CNews, а також радіостанцією RMC.

По закінченні дебатів компанія Elabe оприлюднила результати традиційного опитування про те, хто з кандидатів був найпереконливішим під час дискусії.

25% телеглядачів віддали голоси за Меланшона. Другим з невеликим відривом став лідер опитувань громадської думки Еммануель Макрон – 21%. До трійки лідерів увійшов Франсуа Фійон, в підтримку якого виступили 15% респондентів.

За лідера "Національного фронту" Марін Ле Пен проголосували 11% телеглядачів, за Бенуа Амона — 9%.

Опитування Elabe також показало, що 23% глядачів вважають Макрона "кращим проектом для Франції", тоді як Меланшона таким вважають 22% телеглядачів, підтримку Фійону висловили 18%, а Ле Пен – 15%.

Нагадаємо, 20 березня Макрон здобув перемогу за результатами перших теледебатів пʼяти основних претендентів на посаду президента Франції. Меланшон тоді став другим.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Андерс Самуельсен, міністр закордонних справ Данії

Існує найкраща відповідь на російську агресію: стаття глави МЗС Данії

Не думаю, що хто-небудь очікував легкості у виконанні програми реформ такого масштабу. Процес реформування вже досяг критичного моменту, і є потужні сили, які протистоять реформам – бо відчувають особисту загрозу від змін в Україні...

Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter