В Європарламенті кажуть що безвіз підтвердить "європейський шлях України"

Середа, 05 квітня 2017, 20:32
Версія для друку Коментарі

В Європейському парламент розпочалося обговорення законодавчої пропозиції про скасування візового режиму для короткострокових поїздок громадян України до ЄС.

Про це повідомляє кореспондент "Європейської правди"

Представники ключових франції  Європарламенту (ЄНП, соціал-демократи, АЛДЕ, "зелені", консерватори), що виступили на початку дебатів, заявили, що Україна, на їх думку, "заслуговує на скасування віз"

Депутат Міхал Боні, що виступав від імені доповідача Марії Габріель, заявив, що Україна отримає плюси не лише власне від подорожей до країн ЄС.

"Громадяни отримують переваги від реформ, які відбулися в рамках плану дій візової лібералізації. І одночасно громадяни отримують сигнал, що країна – на європейському шляху", - заявив він.

Він також визнав, що розгляд питання про скасування віз забрав значно быльше часу, ніж планувалося.

"Доповідач  хоче подякувати українським громадянам за рішучість та за готовність чекати", - зачитав він звернення Габріель до депутатів.

 Очікується, що Європарламент офіційно схвалить український безвіз в четвер, 6 квітня.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Надія Бурейко, Сергій Герасимчук, VoxUkraine, для Європейської правди

Румунський вимір мовної суперечки: чи є підстави для занепокоєння Бухареста

63,8% опитаних румунів північної частини Буковини відзначили, що держава їхнього проживання – Україна – допомагає чи швидше допомагає їм у вивченні рідної мови. 77,2% вважають, що в Україні поважають усі мови. Не погоджуються чи швидше не погоджуються із цим 13,6%.

Юрій Панченко, Європейська правда

Від агента КДБ до "другого Трампа": 7 фактів про переможця виборів у Чехії, Андрея Бабіша

Чехи проголосували за партію мільярдера Андрея Бабіша попри всі скандали, проблеми у біографії, і навіть попри кримінальну справу, відкриту проти нього. Тепер він має всі шанси стати новим прем'єр-міністром Чехії. Але чому політик викликає таке несприйняття чеської політичної елити?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter