В Європарламенті кажуть що безвіз підтвердить "європейський шлях України"

Середа, 05 квітня 2017, 20:32
Версія для друку Коментарі

В Європейському парламент розпочалося обговорення законодавчої пропозиції про скасування візового режиму для короткострокових поїздок громадян України до ЄС.

Про це повідомляє кореспондент "Європейської правди"

Представники ключових франції  Європарламенту (ЄНП, соціал-демократи, АЛДЕ, "зелені", консерватори), що виступили на початку дебатів, заявили, що Україна, на їх думку, "заслуговує на скасування віз"

Депутат Міхал Боні, що виступав від імені доповідача Марії Габріель, заявив, що Україна отримає плюси не лише власне від подорожей до країн ЄС.

"Громадяни отримують переваги від реформ, які відбулися в рамках плану дій візової лібералізації. І одночасно громадяни отримують сигнал, що країна – на європейському шляху", - заявив він.

Він також визнав, що розгляд питання про скасування віз забрав значно быльше часу, ніж планувалося.

"Доповідач  хоче подякувати українським громадянам за рішучість та за готовність чекати", - зачитав він звернення Габріель до депутатів.

 Очікується, що Європарламент офіційно схвалить український безвіз в четвер, 6 квітня.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter