У Таллінні п'яний чоловік напав на робота-кур'єра

П'ятниця, 11 серпня 2017, 19:43
Версія для друку Коментарі

У Таллінні п'яний чоловік напав на робота, який доставляв посилку в один з житлових будинків.

Про це повідомляє Postimees.

Чоловік середніх років кілька разів ударив робота ногою. Після нападу на робота, він також напав на людину, яка чекала посилку.

Керівник зі зв'язків з громадськістю компанії-оператора підтвердила, що такий інцидент дійсно відбувся. Однак більш докладних коментарів з цього приводу не озвучила.

 робот-кур'єр 

На місце прибули швидка допомога і поліція. Постраждалій людині було надано першу допомогу, з п'яним чоловіком розбиралася поліція.

В кінці липня 2017 року в талліннському районі Какумяе почалося тестування роботів-кур'єрів з доставки бандеролей і посилок Starship Technologies, які працюють з фургона Mercedes-Benz Robovan.


powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Від агента КДБ до "другого Трампа": 7 фактів про переможця виборів у Чехії, Андрея Бабіша

Чехи проголосували за партію мільярдера Андрея Бабіша попри всі скандали, проблеми у біографії, і навіть попри кримінальну справу, відкриту проти нього. Тепер він має всі шанси стати новим прем'єр-міністром Чехії. Але чому політик викликає таке несприйняття чеської політичної елити?

Наталя Іщенко, для Європейської правди

Посередник із Загреба: навіщо президент Хорватії поїхала до Путіна

Хорватський президент запросила Росію до участі в проектах Ініціативи "Тримор’я", хоча із самого початку цілями цього об’єднання вважалися позбавлення залежності від російських вуглеводнів, а також побудова геополітичного союзу, орієнтованого скоріше на Вашингтон.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter