Загроза теракту в Нідерландах: поліція затримала підозрюваного

Четвер, 24 серпня 2017, 11:02
Версія для друку Коментарі

Поліція Нідерландів затримала підозрюваного у причетності до загрози теракту, у зв'язку з якою напередодні у Роттердамі скасували рок-концерт.

Про це повідомляє Associated Press.

Представник поліції Роттердама Роланд Еккерс повідомив, що 22-річного чоловіка затримали вранці 24 серпня у східній провінції Брабант.

Більше подробиць про затримання Еккерс не навів.

Нагадаємо, у середу в нідерландському Роттердамі скасували концерт американського рок-гурту Allah-Las. Рішення було прийняте через попередження іспанських правоохоронців про ризик теракту.

Згодом поліція затримала і допитала іспанця, чий мікроавтобус із газовими балонами всередині виявили неподалік місця проведення концерту. Досі немає підтвердження, що іспанець міг планувати атаку. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter