У Польщі трьох чеченців засудили на 2 роки за сприяння тероризму

Понеділок, 07 серпня 2017, 15:45
Версія для друку Коментарі

Окружний суд польського міста Білосток засудив трьох вихідців з Чечні до 2 років і місяця позбавлення волі за сприяння терористичній діяльності на Кавказі.

Про це повідомляє RMF24.

Прокуратура висувала у цій справі звинувачення в діяльності на користь організованої злочинної групи, зборі коштів на підтримку діяльності терористичного характеру, здійснюваної "Ісламською державою".

Суд визнав трьох з чотирьох звинувачених винними у підтримці терористичної діяльності, здійснюваної однак не "Ісламською державою", а так званим Кавказьким еміратом на території Росії.

Одного чеченця суд виправдав.

Втім, підсудні та їхні адвокати просили виправдання для всіх, оскільки, за їхніми словами, вони збирали кошти для борців за незалежність Чеченської республіки Ічкерія.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter