У Польщі трьох чеченців засудили на 2 роки за сприяння тероризму

Понеділок, 07 серпня 2017, 15:45
Версія для друку Коментарі

Окружний суд польського міста Білосток засудив трьох вихідців з Чечні до 2 років і місяця позбавлення волі за сприяння терористичній діяльності на Кавказі.

Про це повідомляє RMF24.

Прокуратура висувала у цій справі звинувачення в діяльності на користь організованої злочинної групи, зборі коштів на підтримку діяльності терористичного характеру, здійснюваної "Ісламською державою".

Суд визнав трьох з чотирьох звинувачених винними у підтримці терористичної діяльності, здійснюваної однак не "Ісламською державою", а так званим Кавказьким еміратом на території Росії.

Одного чеченця суд виправдав.

Втім, підсудні та їхні адвокати просили виправдання для всіх, оскільки, за їхніми словами, вони збирали кошти для борців за незалежність Чеченської республіки Ічкерія.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Останній вирок трибуналу в Гаазі: сербський генерал відповість за геноцид

Справа Ратко Младича була останньою для Гаазького трибуналу. Після визначення покарання колишньому сербському командиру в компетенції суду залишається лише розгляд апеляцій. Дехто з тих, хто пройшов через судовий процес у Гаазі, вже повернулися до активного політичного життя.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Посол Євросоюзу: У найближчі дні Україна може втратити 600 мільйонів євро

Хюг Мінгареллі: "Всі мешканці Донбасу повинні сприйматися як громадяни України. Мають бути потужні економічні зв’язки по обидва боки контактної лінії... Чи буде користь для українців, якщо ми почнемо говорити про митний союз, не маючи передумов для цього?"


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter