Канада закликала Київ профінансувати суспільне мовлення у повному обсязі

Середа, 13 вересня 2017, 12:09
Версія для друку Коментарі

Канада закликала профінансувати суспільне мовлення в Україні у повному обсязі.

Про це ідеться у повідомленні посольства Канади у Twitter.

"Канада закликає до повного фінансування суспільного мовлення для гарантії його незалежності й модернізації", - сказано в повідомленні посольства.

Нагадаємо, представництво Євросоюзу в Україні наголошує на важливості повного фінансування Суспільного мовника в Україні.

Швеція планує великий проект на підтримку філій Cуспільного мовника в Україні.

Раніше експерти "Реанімаційного пакету реформ" та організацій-партнерів, що супроводжують медіа-реформу, закликали уряд закласти повне фінансування суспільного мовлення у державний бюджет на 2018 рік.

Зокрема, експерти РПР закликали Кабінет міністрів закликали передбачити фінансування для ПАТ "НСТУ" у розмірі понад 1 млрд 535 млн грн.

Окрім того, експерти РПР просять передбачити разове додаткове бюджетне фінансування на покриття витрат із обслуговування боргу ПАТ "НСТУ" перед Euronews SA, успадкованого суспільним мовником від колишнього державного телебачення.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, "Європейська правда"

Митниця проти "євроблях": чи допоможе Вільнюс вирішити проблему литовських авто

Податкова має інформацію про 239 литовських компаній, які видають доручення на право користування своїми автівками громадянам України, причому деякі компанії видали понад 200 таких доручень. У більшості випадків керівниками цих литовських компаній також є громадяни України.

Євген Приходько, для Європейської правди

Санкції ЄС проти Польщі: до чого призведе жорстке рішення Європарламенту

Голосування в Європарламенті акурат випало на день відзначання другої річниці правління партії "Право та справедливість". Варшаві загрожує позбавлення права голоса у ЄС. Анонсувавши введення санкцій, Брюссель досить символічно підбив підсумки двох років "добрих змін" від польської правлячої партії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter