Канада закликала Київ профінансувати суспільне мовлення у повному обсязі

Середа, 13 вересня 2017, 12:09
Версія для друку Коментарі

Канада закликала профінансувати суспільне мовлення в Україні у повному обсязі.

Про це ідеться у повідомленні посольства Канади у Twitter.

"Канада закликає до повного фінансування суспільного мовлення для гарантії його незалежності й модернізації", - сказано в повідомленні посольства.

Нагадаємо, представництво Євросоюзу в Україні наголошує на важливості повного фінансування Суспільного мовника в Україні.

Швеція планує великий проект на підтримку філій Cуспільного мовника в Україні.

Раніше експерти "Реанімаційного пакету реформ" та організацій-партнерів, що супроводжують медіа-реформу, закликали уряд закласти повне фінансування суспільного мовлення у державний бюджет на 2018 рік.

Зокрема, експерти РПР закликали Кабінет міністрів закликали передбачити фінансування для ПАТ "НСТУ" у розмірі понад 1 млрд 535 млн грн.

Окрім того, експерти РПР просять передбачити разове додаткове бюджетне фінансування на покриття витрат із обслуговування боргу ПАТ "НСТУ" перед Euronews SA, успадкованого суспільним мовником від колишнього державного телебачення.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter