Канада закликала Київ профінансувати суспільне мовлення у повному обсязі

Середа, 13 вересня 2017, 12:09
Версія для друку Коментарі

Канада закликала профінансувати суспільне мовлення в Україні у повному обсязі.

Про це ідеться у повідомленні посольства Канади у Twitter.

"Канада закликає до повного фінансування суспільного мовлення для гарантії його незалежності й модернізації", - сказано в повідомленні посольства.

Нагадаємо, представництво Євросоюзу в Україні наголошує на важливості повного фінансування Суспільного мовника в Україні.

Швеція планує великий проект на підтримку філій Cуспільного мовника в Україні.

Раніше експерти "Реанімаційного пакету реформ" та організацій-партнерів, що супроводжують медіа-реформу, закликали уряд закласти повне фінансування суспільного мовлення у державний бюджет на 2018 рік.

Зокрема, експерти РПР закликали Кабінет міністрів закликали передбачити фінансування для ПАТ "НСТУ" у розмірі понад 1 млрд 535 млн грн.

Окрім того, експерти РПР просять передбачити разове додаткове бюджетне фінансування на покриття витрат із обслуговування боргу ПАТ "НСТУ" перед Euronews SA, успадкованого суспільним мовником від колишнього державного телебачення.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

"Миротворчий фейк" російських ЗМІ: чому Україна не реєструвала проект резолюції в Радбезі ООН

В РФ просувають новий фейк. Тепер – про ситуацію в ООН. Причому просування ведеться не через "трешовий набір" ЗМІ на кшталт Sputnik або Russia Today, а за допомогою респектабельного "Комерсанта". Російські дипломати, яких цитують колеги, поширюють відверту брехню...

Євген Приходько, для Європейської правди

Міграційна проблема на паузі: чи пройшов ЄС пік кризи біженців

За минулий місяць потік мігрантів із Лівії до Італії впав на 85%. Втім, дуже вірогідно, що досягнуто це було не зовсім законним шляхом. Рим звинувачують у виплаті коштів лівійським воєначальникам та бандитам заради призупинення міграції.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter