Європарламент схвалив виділення 1,2 млрд євро допомоги Італії після землетрусів

Середа, 13 вересня 2017, 14:40
Версія для друку Коментарі

Європейський парламент схвалив виділення із Фонду солідарності ЄС 1,2 мільярда євро фінансової допомоги на відновлювальні роботи після серії землетрусів в Італії.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Європарламенту.

За виділення коштів проголосували 658 депутатів, проти – лише 6, 26 європарламентарів утрималися.

Кошти будуть спрямовані на проведення ремонтних робіт після серії землетрусів, які сколихнули центральну Італію у період між 24 серпня 2016 року до 18 січня 2017.

За гроші ЄС буде профінансовано обладнання тимчасового житла та ремонт доріг. Крім того, завдяки фонду можна буде відремонтувати громадські будівлі та об'єкти культурної спадщини.

Фонд солідарності ЄС був створений у 2002 році для реагування на стихійні лиха в Європі. Запропонована для допомоги Італії сума є найбільшою, яка раніше одноразово виділялась з цього фонду.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Страсбург

Ягланд без маски: генсек Ради Європи почав відкриту кампанію за "прощення" Росії

Навряд чи можна сказати, що нинішній генсек Ради Європи і до цього мав аж надто велику довіру в Києві. Але той рівень цинізму та маніпуляцій, який він висловив увечері 22 січня з трибуни Палацу Європи, провів риску, розділивши відносини з ним на "до" і "після"...

Дарія Гайдай, Центр "Нова Європа"

Новий балканський виклик: територіальна суперечка, що може заблокувати розширення ЄС

Територіальна суперечка між Хорватією та Словенією стала загрозою для всієї балканської політики ЄС. Якщо вже Словенія та Хорватія не можуть домовитися десятиліттями, то якими будуть переговори між Хорватією і Сербією?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter