Європарламент схвалив виділення 1,2 млрд євро допомоги Італії після землетрусів

Середа, 13 вересня 2017, 14:40
Версія для друку Коментарі

Європейський парламент схвалив виділення із Фонду солідарності ЄС 1,2 мільярда євро фінансової допомоги на відновлювальні роботи після серії землетрусів в Італії.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Європарламенту.

За виділення коштів проголосували 658 депутатів, проти – лише 6, 26 європарламентарів утрималися.

Кошти будуть спрямовані на проведення ремонтних робіт після серії землетрусів, які сколихнули центральну Італію у період між 24 серпня 2016 року до 18 січня 2017.

За гроші ЄС буде профінансовано обладнання тимчасового житла та ремонт доріг. Крім того, завдяки фонду можна буде відремонтувати громадські будівлі та об'єкти культурної спадщини.

Фонд солідарності ЄС був створений у 2002 році для реагування на стихійні лиха в Європі. Запропонована для допомоги Італії сума є найбільшою, яка раніше одноразово виділялась з цього фонду.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, "Європейська правда"

Митниця проти "євроблях": чи допоможе Вільнюс вирішити проблему литовських авто

Податкова має інформацію про 239 литовських компаній, які видають доручення на право користування своїми автівками громадянам України, причому деякі компанії видали понад 200 таких доручень. У більшості випадків керівниками цих литовських компаній також є громадяни України.

Євген Приходько, для Європейської правди

Санкції ЄС проти Польщі: до чого призведе жорстке рішення Європарламенту

Голосування в Європарламенті акурат випало на день відзначання другої річниці правління партії "Право та справедливість". Варшаві загрожує позбавлення права голоса у ЄС. Анонсувавши введення санкцій, Брюссель досить символічно підбив підсумки двох років "добрих змін" від польської правлячої партії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter