Європарламент схвалив виділення 1,2 млрд євро допомоги Італії після землетрусів

Середа, 13 вересня 2017, 14:40
Версія для друку Коментарі

Європейський парламент схвалив виділення із Фонду солідарності ЄС 1,2 мільярда євро фінансової допомоги на відновлювальні роботи після серії землетрусів в Італії.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Європарламенту.

За виділення коштів проголосували 658 депутатів, проти – лише 6, 26 європарламентарів утрималися.

Кошти будуть спрямовані на проведення ремонтних робіт після серії землетрусів, які сколихнули центральну Італію у період між 24 серпня 2016 року до 18 січня 2017.

За гроші ЄС буде профінансовано обладнання тимчасового житла та ремонт доріг. Крім того, завдяки фонду можна буде відремонтувати громадські будівлі та об'єкти культурної спадщини.

Фонд солідарності ЄС був створений у 2002 році для реагування на стихійні лиха в Європі. Запропонована для допомоги Італії сума є найбільшою, яка раніше одноразово виділялась з цього фонду.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

"Миротворчий фейк" російських ЗМІ: чому Україна не реєструвала проект резолюції в Радбезі ООН

В РФ просувають новий фейк. Тепер – про ситуацію в ООН. Причому просування ведеться не через "трешовий набір" ЗМІ на кшталт Sputnik або Russia Today, а за допомогою респектабельного "Комерсанта". Російські дипломати, яких цитують колеги, поширюють відверту брехню...

Євген Приходько, для Європейської правди

Міграційна проблема на паузі: чи пройшов ЄС пік кризи біженців

За минулий місяць потік мігрантів із Лівії до Італії впав на 85%. Втім, дуже вірогідно, що досягнуто це було не зовсім законним шляхом. Рим звинувачують у виплаті коштів лівійським воєначальникам та бандитам заради призупинення міграції.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter