Саміт ЄС перенесли з нової штаб-квартири у Брюсселі через токсичні випари

Середа, 18 жовтня 2017, 17:49
Версія для друку Коментарі

Саміт лідерів Європейського союзу перенесли з нової штаб-квартири Ради ЄС та Європейської ради в Брюсселі через інциденти з отруєннями людей токсичними випарами.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Ради ЄС.

"На тлі сьогоднішнього інциденту в будівлі Європи (Europa building) в якості запобіжного заходу було прийнято рішення, що Європейська рада 19-20 жовтня відбудеться в будівлі Юстуса Ліпсіуса", - йдеться в повідомленні.

Будівля Юстуса Ліпсіуса розташована неподалік у Європейському кварталі Брюсселя. Відзначається, що програма і графік саміту залишаються без змін.

Нова штаб-квартира Ради ЄСпід назвою Europa building була відкрита недавно після масштабної реконструкції, на яку витратили більше 300 млн євро.

Нагадаємо, 13 жовтня в будівлі Ради ЄС токсичними випарами отруїлися від 15 до 20 осіб. Сьогодні інцидент повторився, токсичними випарами отруїлися кілька осіб.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Останній вирок трибуналу в Гаазі: сербський генерал відповість за геноцид

Справа Ратко Младича була останньою для Гаазького трибуналу. Після визначення покарання колишньому сербському командиру в компетенції суду залишається лише розгляд апеляцій. Дехто з тих, хто пройшов через судовий процес у Гаазі, вже повернулися до активного політичного життя.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Посол Євросоюзу: У найближчі дні Україна може втратити 600 мільйонів євро

Хюг Мінгареллі: "Всі мешканці Донбасу повинні сприйматися як громадяни України. Мають бути потужні економічні зв’язки по обидва боки контактної лінії... Чи буде користь для українців, якщо ми почнемо говорити про митний союз, не маючи передумов для цього?"


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter