Саміт ЄС перенесли з нової штаб-квартири у Брюсселі через токсичні випари

Середа, 18 жовтня 2017, 17:49
Версія для друку Коментарі

Саміт лідерів Європейського союзу перенесли з нової штаб-квартири Ради ЄС та Європейської ради в Брюсселі через інциденти з отруєннями людей токсичними випарами.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Ради ЄС.

"На тлі сьогоднішнього інциденту в будівлі Європи (Europa building) в якості запобіжного заходу було прийнято рішення, що Європейська рада 19-20 жовтня відбудеться в будівлі Юстуса Ліпсіуса", - йдеться в повідомленні.

Будівля Юстуса Ліпсіуса розташована неподалік у Європейському кварталі Брюсселя. Відзначається, що програма і графік саміту залишаються без змін.

Нова штаб-квартира Ради ЄСпід назвою Europa building була відкрита недавно після масштабної реконструкції, на яку витратили більше 300 млн євро.

Нагадаємо, 13 жовтня в будівлі Ради ЄС токсичними випарами отруїлися від 15 до 20 осіб. Сьогодні інцидент повторився, токсичними випарами отруїлися кілька осіб.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter