У Відні поліція штурмувала магазин іграшок через людину в костюмі "ніндзі"

Субота, 21 жовтня 2017, 12:19
фото
Версія для друку Коментарі

В Австрії поліція взяла штурмом магазин лего, щоб встановити, чи не порушила людина в костюмі "ніндзя" закон про заборону носіння паранджі в громадських місцях.

Про це повідомляє Kronen Zeitung.

Інцидент трапився у магазині на залізничному вокзалі Відня. Поліція, що прибула на місце, попросила особу в костюмі "ніндзя" зняти маску. Нею виявилась молода дівчина, що займалась рекламою.

Поліція визнала, що закон не було порушено, адже дівчина закрила обличчя у зв’язку з професійною необхідністю. Хто викликав правоохоронців, не повідомляється.

В Австрії з 1 жовтня набув чинності закон про заборону на носіння в громадських місцях одягу, що закриває обличчя. Закон забороняє носіння не тільки мусульманських головних уборів, таких як паранджа або нікаб, але і медичних масок, балаклав, клоунських і карнавальних масок у несвяткові дні.

Нові закони написані таким чином, щоб бути релігійно-нейтральними, але вони вже кілька разів призводили до плутанини. Наприклад, нещодавно поліція оштрафувала чоловіка у костюмі акули.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Страсбург

РФ до осені чекають: стала відомою схема зняття санкцій з Росії в ПАРЄ

"Європейська правда" з’ясувала схему, за якою санкції з росіян можуть бути зняті вже у першій половині поточного року. Та одразу зазначимо: ці події не дають приводу для песимізму. Попри фінансовий шантаж з боку РФ, ми маємо всі підстави розраховувати на перемогу і в цій битві...

Сергій Сидоренко, Європейська правда, Страсбург

Ягланд без маски: генсек Ради Європи почав відкриту кампанію за "прощення" Росії

Навряд чи можна сказати, що нинішній генсек Ради Європи і до цього мав аж надто велику довіру в Києві. Але той рівень цинізму та маніпуляцій, який він висловив увечері 22 січня з трибуни Палацу Європи, провів риску, розділивши відносини з ним на "до" і "після"...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter