У Відні поліція штурмувала магазин іграшок через людину в костюмі "ніндзі"

Субота, 21 жовтня 2017, 12:19
фото
Версія для друку Коментарі

В Австрії поліція взяла штурмом магазин лего, щоб встановити, чи не порушила людина в костюмі "ніндзя" закон про заборону носіння паранджі в громадських місцях.

Про це повідомляє Kronen Zeitung.

Інцидент трапився у магазині на залізничному вокзалі Відня. Поліція, що прибула на місце, попросила особу в костюмі "ніндзя" зняти маску. Нею виявилась молода дівчина, що займалась рекламою.

Поліція визнала, що закон не було порушено, адже дівчина закрила обличчя у зв’язку з професійною необхідністю. Хто викликав правоохоронців, не повідомляється.

В Австрії з 1 жовтня набув чинності закон про заборону на носіння в громадських місцях одягу, що закриває обличчя. Закон забороняє носіння не тільки мусульманських головних уборів, таких як паранджа або нікаб, але і медичних масок, балаклав, клоунських і карнавальних масок у несвяткові дні.

Нові закони написані таким чином, щоб бути релігійно-нейтральними, але вони вже кілька разів призводили до плутанини. Наприклад, нещодавно поліція оштрафувала чоловіка у костюмі акули.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, "Європейська правда"

Митниця проти "євроблях": чи допоможе Вільнюс вирішити проблему литовських авто

Податкова має інформацію про 239 литовських компаній, які видають доручення на право користування своїми автівками громадянам України, причому деякі компанії видали понад 200 таких доручень. У більшості випадків керівниками цих литовських компаній також є громадяни України.

Євген Приходько, для Європейської правди

Санкції ЄС проти Польщі: до чого призведе жорстке рішення Європарламенту

Голосування в Європарламенті акурат випало на день відзначання другої річниці правління партії "Право та справедливість". Варшаві загрожує позбавлення права голоса у ЄС. Анонсувавши введення санкцій, Брюссель досить символічно підбив підсумки двох років "добрих змін" від польської правлячої партії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter