Іракський суд визнав курдський референдум неконституційним

Понеділок, 20 листопада 2017, 15:42
Версія для друку Коментарі

Верховний федеральний суд Іраку ухвалив рішення про те, що референдум з питання незалежності курдів, що пройшов 25 вересня, був неконституційним, а результати - недійсні.

Про це повідомив речник суду, передає Reuters.

Верховний федеральний суд Іраку відповідає за врегулювання спорів між центральним урядом Іраку та його регіонами, включаючи Курдистан. Рішення суду не може бути оскаржено.

"Федеральний суд виніс рішення про те, що курдський регіональний референдум є неконституційним, і це рішення є остаточним", - заявив речник суду.

"Сила цього рішення тепер скасує всі результати референдуму", - додав він.

Як відомо, 25 вересня у курдській автономії Іраку пройшов референдум про підтримку незалежності. Референдум не було визнано ані центральним урядом Іраку, ані іншими країнами.

У відповідь іракські федеральні війська та союзні ополчення зайняли практично всю територію, яка перебуває за межами автономного округу з трьома провінціями на півночі, які контролюють курди.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter