Іракський суд визнав курдський референдум неконституційним

Понеділок, 20 листопада 2017, 15:42
Версія для друку Коментарі

Верховний федеральний суд Іраку ухвалив рішення про те, що референдум з питання незалежності курдів, що пройшов 25 вересня, був неконституційним, а результати - недійсні.

Про це повідомив речник суду, передає Reuters.

Верховний федеральний суд Іраку відповідає за врегулювання спорів між центральним урядом Іраку та його регіонами, включаючи Курдистан. Рішення суду не може бути оскаржено.

"Федеральний суд виніс рішення про те, що курдський регіональний референдум є неконституційним, і це рішення є остаточним", - заявив речник суду.

"Сила цього рішення тепер скасує всі результати референдуму", - додав він.

Як відомо, 25 вересня у курдській автономії Іраку пройшов референдум про підтримку незалежності. Референдум не було визнано ані центральним урядом Іраку, ані іншими країнами.

У відповідь іракські федеральні війська та союзні ополчення зайняли практично всю територію, яка перебуває за межами автономного округу з трьома провінціями на півночі, які контролюють курди.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування для України: як повторити успіх естонської реформи

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...

Венеціанська комісія

Висновок Венеціанської комісії щодо освітнього закону. Текст документа

Сприяння посиленню державної мови та її обов’язковість є законною і навіть похвальною метою держави. Те саме стосується державних заходів для вивчення мови всіма громадянами... Венеціанська комісія вітає те, що українська влада готова використовувати можливості закону...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter