У бельгійському регіоні Валлонія страйк частково заблокував транспортне сполучення

Четвер, 30 листопада 2017, 11:35
Версія для друку Коментарі

У південному бельгійському регіоні Валлонія проходить дводенний страйк, який вже порушив роботу громадського транспорту.

Про це повідомляє Bruxelles-news.be.

Страйк організували профспілки державних служб CGSP та CSC.

Повідомляється, що сьогодні порушено графік роботи громадського транспорту компанії TEC Charleroi. Обслуговують пасажирів лише кілька автобусів, метро не працює взагалі, а станції закриті.

Громадський транспорт, який обслуговує компанія TEC Brabant Wallon, працює на 71%.

Також частково працює транспорт компанії TEC Hainaut, а от надання послуг працівниками TEC Liège-Verviers повністю зупинено сьогодні вранці.

За даними RTBF.be, профспілки виступають проти різноманітних реформ уряду, зокрема проти введення санкцій до робітників, які беруть участь у так званих диких (неузгоджених) страйках, а також проти примушення страйкарів забезпечувати мінімальне обслуговування населення у випадку страйку.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...

Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter