Туска вкотре допитають у справі Смоленської катастрофи

Вівторок, 12 грудня 2017, 18:50
Версія для друку Коментарі

Екс-прем’єр Польщі, а нині голова Європейської ради Дональд Туск 23 квітня 2018 року дасть свідчення у справі Смоленської катастрофи.

Про це повідомляє Polskie Radio.

Окружний суд Варшави 23 квітня 2018 року допитає екс-прем’єра як свідка у справі Томаша Арабського (екс-голови канцелярії прем’єра Туска), якого судять за невиконання службових обов’язків під час організації візиту президента Польщі Лєха Качинського до Катині 10 квітня 2010 року.

 Про визначення судом дати слухання екс-прем’єра Польщі поінформував речник Окружного суду у Варшаві з кримінальних справ Пйотр Боярчик.

"Сьогодні (12 грудня) Окружний суд у Варшаві на відкритому засіданні вирішив, що 23 квітня 2018 року о 10:00 відбудеться допит як свідка екс-прем’єра Дональда Туска", - сказав він.

Як відомо, у процесі в Окружному суді Варшави, крім Томаша Арабскього, проходять також чотири інші чиновники – двоє з канцелярії прем’єра і двоє з посольства Польщі у Москві.

Приватний обвинувальний акт направила частина родин жертв Смоленської катастрофи.

Підсудні не визнають своєї вини. Їм загрожує до 3-х років позбавлення волі.

Нагадаємо, 10 квітня 2010 року неподалік летовища "Сєвєрний", що поблизу Смоленська, розбився літак Ту-154 з президентом Польщі Лехом Качинським на борту.

У катастрофі загинуло 96 осіб. Польська делегація прямувала на заходи з нагоди 70-ї річниці Катинського злочину.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Cергій Сидоренко, Європейська правда

Чи скасують безвіз Україні: що не так у боротьбі Брюсселя за антикорупційний суд

"Європейська правда" має підстави стверджувати, що реальної загрози безвізу через антикорупційний суд немає. Чим можна це підтвердити та що може втратити Україна, якщо ігноруватиме вимоги партнерів – читайте у нашій статті...

Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter