У Німеччині висунули звинувачення солдату, який хотів вбити главу Мін'юсту

Вівторок, 12 грудня 2017, 19:58
Версія для друку Коментарі

Німецького солдата звинуватили у змові, метою якої було вбивство високопоставлених політиків через їхню підтримку біженців.

Про це повідомляє The Associated Press.

Офіцер Франко Ганс А. був арештований в квітні цього року у справі, яка шокувала німців та викликала дебати про глибину ультраправого радикалізму серед військових Бундесверу.

"На ґрунті націоналізму він планував здійснити напад у невідомий час на високопоставлених політиків і громадських діячів, які борються за те, що обвинувачений вважає особливо дружньою політикою до біженців", - йдеться у заяві федеральної прокуратури.

"Він хотів, щоб люди повірили, що його напади пов'язані з радикальним ісламістським тероризмом, який чинить хтось, хто отримав притулок", - зазначили у прокуратурі.

У заяві не сказано, чи заперечує солдат звинувачення, висунуті проти нього.

Повідомляється, що серед цілей підозрюваного були міністр юстиції Хайко Маас, високопоставлений соціал-демократ, політик від "Зелених" Клаудія Рот, а також правозахисники й журналісти.

Прокурори підозрюють, що Франко Ганс А., разом з двома спільниками, хотів залучити біженців до своєї запланованої атаки, видаючи себе за особу, яка шукає притулку.

У прокуратурі також повідомили, що підозрюваний, який служив з армійським батальйоном, дислокованих у Франції, використав фальшиві документи, щоб зареєструватися в якості сирійського біженця та переїхав в притулок для мігрантів в Баварії, хоча він взагалі не говорить арабською.

Нагадаємо, німецька військова контррозвідка (MAD) з 2008 року класифікувала близько 200 солдатів Бундесверу як правих екстремістів.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Cергій Сидоренко, Європейська правда

Чи скасують безвіз Україні: що не так у боротьбі Брюсселя за антикорупційний суд

"Європейська правда" має підстави стверджувати, що реальної загрози безвізу через антикорупційний суд немає. Чим можна це підтвердити та що може втратити Україна, якщо ігноруватиме вимоги партнерів – читайте у нашій статті...

Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter