Меркель обіцяє швидко сформувати уряд у новому році

Неділя, 31 грудня 2017, 11:14
Версія для друку Коментарі

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель у новорічній промові пообіцяла у новому році "швидко сформувати стабільний уряд".

Про це повідомляє Deutsche Welle.

У своїй промові Меркель визнала, що багато німців переймаються єдністю Німеччини. "Вже тривалий час не було настільки різних поглядів. Дехто каже про розкол, який проходить крізь наше суспільство", - зазначила канцлерка.

За її словами, на думку одних Німеччина є "економічно успішною країною, у якій ніколи раніше не працювали стільки людей, як сьогодні, країною з відкритим світу і багатоманітним суспільством". З іншого боку, "є багато людей, які цим успіхом не скористалися, які не встигають за темпом нашого часу".

"Обидві реальності присутні в нашій країні", - йдеться у тринадцятій новорічній промові Меркель на посаді канцлерки.

Як відомо, Німеччина встановила антирекорд за термінами формування уряду. Парламентські вибори у країні відбулись ще 24 вересня, однак коаліцію досі не сформовано.

Переговори щодо великої коаліції в Німеччині розпочнуться 7 січня. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

За Україну в НАТО та проти миротворців: що думає про нас новий ключовий радник Трампа

Політик, якому байдужі звичаї та правила; дипломат, здатний на грубість та недипломатичність; екс-посол, кар’єру якого намагалися заблокувати понад сотню інших послів – все це про нього. Та можна говорити напевно: із цим призначенням Білий дім відійшов на крок далі від Росії...

National Post

Яструб без комплексів: хто став радником Дональда Трампа з нацбезпеки

Болтон відомий як безкомпромісний "яструб". У своїх численних публікаціях та коментарях він заявляв, що військовий напад "на випередження" буде, ймовірно, єдиним способом запобігти тому, щоби Північна Корея отримала здатність до нападу на Сполучені Штати...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter