Меркель обіцяє швидко сформувати уряд у новому році

Неділя, 31 грудня 2017, 11:14
Версія для друку Коментарі

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель у новорічній промові пообіцяла у новому році "швидко сформувати стабільний уряд".

Про це повідомляє Deutsche Welle.

У своїй промові Меркель визнала, що багато німців переймаються єдністю Німеччини. "Вже тривалий час не було настільки різних поглядів. Дехто каже про розкол, який проходить крізь наше суспільство", - зазначила канцлерка.

За її словами, на думку одних Німеччина є "економічно успішною країною, у якій ніколи раніше не працювали стільки людей, як сьогодні, країною з відкритим світу і багатоманітним суспільством". З іншого боку, "є багато людей, які цим успіхом не скористалися, які не встигають за темпом нашого часу".

"Обидві реальності присутні в нашій країні", - йдеться у тринадцятій новорічній промові Меркель на посаді канцлерки.

Як відомо, Німеччина встановила антирекорд за термінами формування уряду. Парламентські вибори у країні відбулись ще 24 вересня, однак коаліцію досі не сформовано.

Переговори щодо великої коаліції в Німеччині розпочнуться 7 січня. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Міжнародний валютний фонд

Що вимагає МВФ: повний текст листа з Вашингтона на Банкову

Тональність листа – доволі жорстка, як для МВФ. На думку Фонду, президентський проект порушує зобов’язання України за чинною програмою співпраці, а також суперечить рекомендаціям Венеціанської комісії – попри багаторазові заяви з Банкової про те, що поради враховані...

Юрій Панченко, Європейська правда, Прага-Київ

Крок до поразки Земана: хто здатен скинути проросійського президента Чехії

"Їржі Драгош чудово розуміє, що на сході України йде російська агресія. Відповідно, він не підтримуватиме скасування санкцій проти РФ до відновлення територіальної цілісності України, включаючи анексований Крим... Він вітає європейський вибір України – ваша країна має отримати перспективи членства як у ЄС, так і в НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter