Швеція випустить листівки з інструкціями, як діяти у разі війни

Четвер, 18 січня 2018, 20:26
Версія для друку Коментарі

Швеція надішле листівки до 4,7 мільйона домашніх господарств із інструкціями щодо поведінки у разі настання війни.  

Про це повідомляє BBC.

У буклетах також буде вказано, як діяти у разі терористичних чи кібер-атак. Відзначається, що листівки будуть розіслані на тлі стурбованості військовою діяльністю Росії і зростанням тероризму та поширення фейкових новин.  

Аналогічні інструкції поширювались під час Другої світової війни, але їхній випуск припинився в 1980-х роках, повідомляють місцеві ЗМІ. Оновлена версія листівок із назвою "Якщо прийде війна" буде поширюватися з травня.

"Існує значно складніша загроза зміни клімату, терористичних атак, пандемій і маніпулювання інформацією. Люди повинні вчитися і знати, як з цим боротися", - сказала Крістіна Андерссон зі Шведського агентства з цивільних непередбачених обставин.

В останні роки Швеція збільшила свої військові витрати, пославшись на погіршення ситуації в області безпеки в Європі, особливо на тлі ролі Росії в конфлікті в Україні.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter