У Польщі збирають кошти для українки, яку роботодавець лишив паралізовану на лавці

Середа, 14 лютого 2018, 11:16
Версія для друку Коментарі

У Польщі відкрили збір коштів для українки, яку роботодавець після інсульту лишив паралізовану на лавці.

Про це йдеться у повідомленні почесного консула України в Познані Вітольда Хоровського на Facebook.

Українка працювала нелегально в одній з поважних фірм у Познані. Раніше вона працювала на цього ж роботодавця законно, і їй обіцяли забезпечити легалізацію і надалі.

Після раптового інсульту роботодавець зволікав з реакцією на прохання про допомогу, а потім відвіз її на автомобілі у сусіднє місто, де залишив паралізовану на лавці на автобусній зупинці.

Перехожі сприйняли жінку за п'яничку і викликали поліцію.

Після з'ясування обставин українку помістили до лікарні МВС Польщі у Познані. Для покриття вартості її лікування був відкритий збір коштів.

"Я боюся, що якщо ми не допоможемо їй швидко, Оксана, ймовірно, буде доставлена ​​до України, що ускладнить її лікування, реабілітацію та, можливо, судове провадження у справі", - написав Хоровський.

Як повідомляє канал WTK, днями фірму, де працювала українка, відвідали працівники Державної інспекції праці і поліціянти. У поліції не виключають, що звернуться до прокуратури у цій справі.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...

Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter