У Польщі затримали відомого опозиціонера

Середа, 14 лютого 2018, 13:01
Версія для друку Коментарі

Польська поліція затримала Владислава Фрасинюка, відомого діяча "Солідарності".

Про це повідомляє видання Fakt24.

Політика затримали невдовзі по 6-й ранку. Один із поліціянтів знімав затримання на камеру.

Після широкого розголосу в медіа його допитали і відпустили.

"Владислав Фрасинюк не з’явився до прокуратури в якості підозрюваного у зв’язку з контрманіфестацією проти місячниці Смоленської катастрофи (акції, які проводяться 10 числа кожного місяця. – Ред.) в червні минулого року", - повідомили в окружній прокуратурі Варшави.

Через це його затримала поліція – у прокуратурі запевняють, що діяли згідно із законодавством.

Фрасинюка мали допитати як підозрюваного у зв’язку з інцидентом від 10 червня 2017 року, коли кілька десятків осіб влаштували сидячу акцію на проїжджій частині вулиці у центрі Варшави. Таким чином вони намагалися завадити учасникам іншої акції – чергової місячниці з дня Смоленської катастрофи. Фрасинюку висунули звинувачення у перешкоджанні дозволеному зібранню.

Сам Фрасинюк раніше заявляв, що звинувачення проти нього носять характер політичних репресій режиму "Права і справедливості".

Затримання політика збурило польську громадськість. Опозиційна "Громадянська платформа" вже заявила про політичний характер переслідування.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter