У Литві за підбурювання до війни і ненависті на рік відключили "РТР-Планету"

Середа, 14 лютого 2018, 17:34
Версія для друку Коментарі

У середу Литовська комісія з радіо і телебаченню вирішила зобов'язати компанії-ретранслятори на рік обмежити показ в Литві програм російського телеканалу "РТР-Планета".

Про це повідомляє Delfi.

Комісія стверджує, що за останній рік встановлено три випадки, коли були зафіксовані три порушення в зв'язку з підбурюванням до війни і ненависті в програмах "РТР-Планети".

Комісія стверджує, що в показаній у березні минулого року програмі каналу "РТР-Планета" звучали погрози на адресу США, заклики відновити СРСР з усіма колишніми територіями.

В іншій програмі в травні лунали погрози окупувати країн Балтії.

Ретрансляція зареєстрованого в Швеції телеканалу "РТР-Планета" в Литві за підбурювання до війни і розпалювання ненависті заборонялася вже двічі - в 2015 році і в 2016 році.

Обидва рази ретрансляція каналу заборонялася на три місяці через висловлювання депутата Держдуми Росії Володимира Жириновського в програмах каналу. Після цих санкцій комісія продовжувала фіксувати порушення.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...

Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter