Ромпей скликав неформальний саміт ЄС, де обговорять ситуацію в Україні

Середа, 28 травня 2014, 11:21

Президент Європейської ради Герман ван Ромпей скликав неформальний саміт ЄС, щоб обговорити кандидатуру президента Єврокомісії та ситуацію в Україні.

 Про це йдеться в звернені Європейської ради, повідомляє УНІАН.

На першій зустрічі після виборів до Європарламенту, Ромпей  висловив бажання насамперед обговорити пріоритети ЄС на роки вперед, звернувши увагу на "необхідність позитивного порядку денного для ЄС в цілому".

 "Рада відповідає за висунення в Європарламент кандидатури на пост президента наступної Єврокомісії, і ми повинні зробити це з урахуванням результатів виборів та після консультацій з парламентом", - зазначив Ромпей.

Він також наголосив на необхідності обговорення президентських виборів в Україні, зауваживши, що "вони можуть стати стартом нового початку для країни".

Заразом у саміті для обговорення ситуації в Україні візьме участь верховний представник ЄС з безпеки та зовнішньої політики Кетрін Ештон.

Про це повідомила її речниця Майя Косьянчич у своєму Twitter.

"Кетрін Ештон візьме участь в неформальному саміті ЄС для обговорення ситуації в Україні", – написала вона.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.