Інфляція в Європі сповільнилась і становить 0,6% - Eurostat

Понеділок, 16 червня 2014, 14:36

Інфляція в країнах Єврозони у травні становить 0,5% у порівнянні з квітнем, де показник становив 0,7%, натомість минулого року показник був 1,4% повідомляє Eurostat.

Статисти також визначили значне сповільнення інфляції в Європейському Союзі, яке становило 0,6% у травні у порівнянні з квітнем цього року від 0,8%. Минулого року інфляційний показник ЄС був набагато вищий - 1,6%.

В травні 2014 року негативні річні показники по інфляції спостерігались в Греції (-2,1%), Португалії (-0,3%), Болгарії (-1,8%) та на Кіпрі (-0,1%). Найвищий річний інфляційний показних було зафіксовано в Австрії (1,5%), Люксембурзі (1,4%) та Румунії (1,3%). У порівнянні з квітнем 2014 року річний показник інфляції впав у 16 країнах ЄС, в 4 залишився стабільним а в 7 країнах зріс.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.