Блаттер: не може бути й мови про перенесення ЧС 2018 року з Росії

Середа, 3 вересня 2014, 13:51

Президент Міжнародної федерації футболу (ФІФА) Йозеф Блаттер заявив, що не може бути й мови про перенесення з Росії чемпіонату світу з футболу 2018 року.

Про це пише РИА "Новости".

2 вересня ЄвроПравда повідомила, що нові санкції Євросоюзу щодо Росії можуть торкнутися не тільки економіки та фінансового сектору, але й сфери культури та спорту.

У проекті санкцій, зокрема, пропонується, щоб країни-члени ЄС розглянули питання про призупинення членства Росії в ряді міжнародних спортивних організацій.

"Чемпіонат світу пройде в Росії, про перенесення не може бути й мови. Ми висловлюємо довіру організаторам чемпіонатів світу 2018 і 2022 років. В даний час ми чекаємо заяву комітету ФІФА з етики", - заявив Блаттер.

ФІФА розпочала розслідування щодо правомірності виборів країн-господарів чемпіонатів світу 2018 і 2022 років, якими стали відповідно Росія і Катар.

Представник комітету ФІФА з етики Майкл Гарсія мав представити доповідь з результатами розслідування даної справи в липні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Антикризова команда Джонсона: що стоїть за кадровими змінами у британському уряді

Британські консерватори втрачають підтримку – рейтинги навіть фіксують їхнє відставання від лейбористів. Чи вдасться Борису Джонсону переломити ситуацію?

"Україна показала прогрес у реформах, проте часто він був швидше формальний"

Пол Томсен: "Нинішнє відновлення від пандемії буде набагато швидшим, ніж очікувалося. Проте заходи з виходу з кризи створюють нові проблеми та підсилюють нерівність".

Гра на поглиблення кризи: куди заведе Румунію конфлікт усередині коаліції

Румунії загрожують дострокові вибори, наслідком яких може стати сповзання країни у зону нестабільності.