Чехія збільшить видатки на боротьбу з тероризмом

Неділя, 18 січня 2015, 21:09

Чехія посилить кримінальну відповідальність за зв'язок з терористичними організаціями.

Як повідомляє Euronews, таку заяву зробив прем'єр-міністр країни Богуслав Соботка.

За його словами, відповідні проекти документів розробляються урядом республіки, і найближчим часом вони надійдуть на затвердження парламенту.

"Карати, головним чином, слід за те, якщо хтось поїде до певних країн і там пройде курс підготовки в таборах екстремістів або візьме безпосередню участь у підготовці та проведенні терактів", - зазначив прем'єр. Він висловив упевненість, що законодавчий орган республіки підтримає ініціативу уряду.

Соботка також повідомив про значне збільшення бюджетного фінансування чеських спецслужб. За його словами, в найближчі роки вони додатково отримають "сотні мільйонів крон". Зараз їхній бюджет становить 1,2 млрд крон (близько $50 млн).

Чеський прем'єр висловився за вдосконалення імміграційної політики своєї країни у зв'язку з різким зростанням загрози терактів в Європі. "Нам слід прагнути приймати іммігрантів з країн, народи яких нам близькі за мовою та культурою", - заявив Соботка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.