Ми є свідками відкритої агресії та величезної брехні - Грибаускайте

Четвер, 22 січня 2015, 13:18

Факти підтверджують, що Росія безпосередньо бере участь у військовій операції у східній Україні.

Про це заявила президент Литви Даля Грибаускайте литовським журналістам під час форуму у Всесвітнього економічного форуму Давосі, пише Delfi.lt.

"Це відкрита територіальна агресія, здійснювана не якимись терористами-сепаратистами, а самою Росією тому, що ні сепаратисти, ні якісь інші люди не можуть володіти такою зброєю. Її не купити на ринку або на вулиці, вона дуже специфічна, вона може поставлятися тільки великою державою", - наголосила вона.

"Тим більше, що є прямі докази того, що не тільки зброя, але і сама армія (Росії), її підрозділи задіяні", - сказала Грибаускайте.

За її словами, представники Росії відкрито брешуть про ситуацію на Україні.

"Ми насправді бачимо величезну демонстрацію брехні, коли говорять одне, а роблять зовсім протилежне, коли звинувачують одну сторону, а, виявляється, що зобов'язання не виконує інша (сторона)", - сказала президент Литви.

Грибаускайте відзначила, що обговорила з президентом України Петром Порошенком ситуацію в Україні, і підготовку до зустрічі країн - учасниць "Східного партнерства" у Латвії в травні.

Нагадаємо, раніше Грибаускайте звинуватила російський газовий концерн "Газпром" в здійсненні політичного тиску.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах. 

Злочини навколо Земана: як оточення президента обманювало Чехію

Найближче оточення президента Земана готується до кримінальних звинувачень і, можливо, вже почало термінову евакуацію до РФ.

Від проривів до відкатів: що відбувається із виконанням Угоди про асоціацію

Понад чверть зобов’язань, передбачених Угодою про асоціацію, Україною виконано повністю. Однак щодо ще однієї чверті завдань робота навіть не розпочиналася.