Могеріні: ситуація в Україні розвивається в правильному напрямку

Четвер, 5 березня 2015, 17:14

Ситуація в Україні, незважаючи на випадки порушення режиму припинення вогню, розвивається в правильному напрямку, потрібно закріпити прогрес.

Про це сказала високий представник ЄС із зовнішньої та безпекової політики Федеріка Могеріні на зустрічі з прем’єр-міністром Фінляндії Александром Стуббом, повідомляє видання Helsingin Sanomat.

"Як сказав прем’єр-міністр, ситуація в Україні розвивається у правильному напрямку, незважаючи на те, що припинення вогню є неповним", - сказала вона.

"Дипломатичні канали лишаються відкритими, потрібно закріпити прогрес. Він має стати стійким і безперервним", - наголосила Могеріні.

За її словами, у ЄС немає інших варіантів, крім дипломатичного вирішення конфлікту в Україні. Крім того, як зазначила Могеріні, не можна недооцінювати вплив економічних санкцій, вони є ефективніші за військові засоби.

Крім того, розв’язанню кризи сприятиме підтримка місії ОБСЄ, зокрема збільшення кількості спостерігачів і обладнання.

"Ми повинні збільшити число спостерігачів. Ми маємо робити більше для підтримки місії ОБСЄ", - наголосила Могеріні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.