В Литві продадуть на аукціоні недіючий військовий аеродром

Вівторок, 16 червня 2015, 15:37

В Литві планують продати на аукціоні недіючий військовий аеродром в місті Казлу-Руда.

Про це пише видання Klaipeda.

В литовському уряді вже обговорили правила конкурсу і вирішили, що переможець повинен буде побудувати на аеродромі автотрасу для гоночних автомобілів.

За словами канцлера уряду Литви Альмінаса Мачюліса, минулого року до Литви проявили цікавість британські інвестори, які висловили бажання проводити в країні автомобільні гонки.

"В аеродромі зацікавлені не лише британці, є щонайменше два потенційні покупці. Якщо буде конкуренція, це буде корисно", - зазначив Мачюліс.

За його словами, в конкурсних умовах намічені конкретні технічні параметри траси, вимоги створити умови для організації телевізійних трансляцій, мінімальний розмір інвестицій, кількість створюваних робочих місць.

"У Східній Європі жодної такої траси немає, тому проект міг би дати поштовх розвитку всього регіону", - вважає урядовець.

Військовий аеродром в Казлу-Руді був побудований в  радянський період. Після відходу Радянської армії він до 2000 року діяв як 3-тя авіабаза ВПС Литви.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Поразка "антиваксів": як Швейцарія здолала багатомільйонну кампанію проти щеплення

"Антиваксам" вдалося залучити значні фінансові ресурси на підтримку кампанії "проти". На цьому фоні кампанія "за" була майже непомітною.

Контратака Земана: як проросійський президент занурює Чехію у політичну кризу

Хоча від парламентських виборів минуло більш ніж півтора місяця, новий уряд Чехії так і не зміг розпочати роботу. Ця пауза може тривати ще декілька місяців.

Добрива лише для себе: чи допоможе СОТ впоратися з новою світовою кризою

Найгірший сценарій, що загрожує світовій економіці, – ефект доміно. Це означає, що обмеження експорту добрив запровадять усі провідні виробники.