Росія хоче розширити контрсанкції на європейські квіти та шоколад

Понеділок, 22 червня 2015, 21:52

У Россільгоспнагляді вважають необхідним розширення продовольчого ембарго на поставки з ЄС квітів і шоколаду.

Про це російському сайту Газета.ru заявив заступник голови відомства Олексій Алексєєнко.

"Багато інші країни готові нам поставляти квіти, та й своя галузь у разі ембарго починає потихеньку відновлюватися. Також давно звучать заклики до того, щоб поставки з Латинської Америки йшли безпосередньо, а не через ті ж Нідерланди", — заявив він.

За словами Алексєєнко, російські кондитери також пропонують заборонити ввезення і європейського шоколаду. "На полицях російських магазинів розміщуються елітні сорти шоколаду з Євросоюзу, наприклад з Бельгії, Франції, Німеччини. І це саме той сегмент ринку, який наші виробники хотіли б зайняти", — стверджує чиновник.

Нагадаємо, у відповідь на продовження санкцій ЄС в російському уряді вже підготувало документ про продовження дії продовольчого ембарго.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".