Німеччина визнала недоліки в системі безпеки аеропортів країни

Вівторок, 14 липня 2015, 10:24

Уряд Німеччини визнав, що система безпеки в аеропортах країни має недоліки.

Про це повідомляє EurActiv.

Німецький уряд публічно підтвердив обґрунтованість скарги Єврокомісії, надісланої в кінці травня до Європейського суду.

"Аналіз звітів якості контролю в 2014 році показує, що заходи з контролю безпеки в деяких аеропортах в деяких регіонах не проводилися в необхідному обсязі", - йдеться у заяві.

Міністерство внутрішніх справ заявило, що реалізація заходів контролю безпеки має здійснюватися німецькими державними органами.

Німецька поліція бачить корінь проблеми у тому, що системи безпеки були віддані приватним компаніям, і закликає ці зобов’язання передати в руки Федеральної поліції.

Наприкінці травня Європейська комісія подала на Німеччину до Європейського суду через ймовірні недоліки у контролі безпеки в аеропортах. 

Як повідомлялося, Єврокомісія вважає, що аеропорти Німеччини не відповідають мінімальній частоті та обсягу контролю, необхідних відповідно до законодавства ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?