Греція підготувала дворічний пакет реформ на 12 млрд євро

Четвер, 9 липня 2015, 12:03

Греція готує пакет реформ вартістю 12 млрд євро на найближчі два роки. Це на 4 млрд євро більше, ніж планувалося раніше.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на грецькі ЗМІ.

Греція у поточному році замість зростання на 0,5% отримала кілька місяців невизначеності і майже два тижні контролю за рухом капіталу, "а також є ознаки рецесії і падіння ВВП близько 3%".

"У цьому контексті заходи обсягом 8 млрд євро, які Греція представила на 2015 і 2016 роки мають бути збільшені на 2 млрд євро на рік, тобто загальним обсягом у 12 млрд євро на два роки", - зазначає видання.

Грецький уряд запропонує підвищення корпоративного податку з 26% до 28%; підвищення ПДВ на товари розкоші з 10 до 13 відсотків; підвищення ПДВ на оброблені продукти, ресторани, транспорт і деякі медичні послуги, які надає приватний сектор з 13 до 23 відсотків.

Також планується підвищення ПДВ для готелів до з 6,5 до 13 відсотків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Контрнаступ Саакашвілі: чи зможе ув'язнений експрезидент перемогти грузинську владу

Таких масштабних опозиційних мітингів Грузія не бачила вже багато років. Грузинська опозиція має шанс на реванш та звільнення експрезидента Саакашвілі.

Арешт у прямому ефірі: куди заведе Молдову нове протистояння

Після тривалого затишшя до Кишинева знову повернулися гучні протести. Арешт генпрокурора дав можливість проросійській опозиції піти у контрнаступ.

Не тільки "відкрите небо": 12 важливих домовленостей саміту Україна-ЄС

Можна говорити про зміну ставлення до Угоди про асоціацію з боку ЄС. Щодо оновлення УА є кілька новин, і всі вони позитивні...