Помер Сергій Воропаєв - журналіст, що висвітлював євроінтеграцію

Неділя, 16 серпня 2015, 19:25

В Києві внаслідок хвороби пішов з життя Сергій Воропаєв, один з найавторитетніших журналістів в сфері євроінтеграції.

Про це повідомляють колеги Сергія.

Він був серед перших журналістів, що почали системно висвітлювати європейські питання.

В 2005 році він заснував тижневик УНІАН-євроінтеграція, згодом - кореспондентський пункт інформагенції УНІАН в Брюсселі; його новини протягом багатьох років були головним джерелом інформації про ЄС для українських ЗМІ.

 

З минулого року Воропаєв співпрацював з агенцією "Інтерфакс-Україна". Він також на волонтерських засадах оновлював проект  Euplus, що постачав новини журналістам, які не мали доступу до підписних стрічок інформагенцій.

Загалом Воропаєв, що є випускником Київського лінгвістичного університету, присвятив  журналістиці близько 20 років. Працював на радіо "Промінь", Першому національному телеканалі, в агенції "Українські новини"; співпрацював з низкою загальнонаціональних ЗМІ.

Сергієві було 40 років.

Ховатимуть його у вівторок. Прощання відбудеться того ж дня, 18 серпня, об 11.00 за адресою Київ, Хрещатик 26 - в холлі "Українського радіо", де Сергій працював останнім часом.

Редакція "Європейської правди" висловлює подяку Сергієві за його багаторічну роботу, та щире співчуття – його матері.

Ті, хто бажають допомогти матері Сергія Воропаєва, можуть скористатися номером її картки, яку опублікували колеги журналіста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Україна змінює суддю в ЄСПЛ: головне про кандидатів, проблеми та процедуру

Суддя ЄСПЛ, призначений від нашої держави, братиме участь у розгляді всіх скарг, поданих проти нашої держави, а також міждержавних справ за позовами України до держави-агресора.

Більше безпеки, менше корупції: чому ЄС змінює свою думку щодо ядерної енергії

Найближчим часом ЄС може докорінно змінити свої підходи до ядерної енергетики. І це однозначно добра новина для України.

Почути Донбас: чого вимагає Україна на процесі в ЄСПЛ щодо злочинів Кремля

Ми прагнемо притягнути до відповідальності РФ за масові порушення прав людини на сході України та зупинити ці порушення...