Потік російських туристів у Латвії скоротився на 39%

П'ятниця, 21 серпня 2015, 16:57

У Латвії за перше півріччя кількість російських туристів скоротилася на 39% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Про це повідомляє латвійське видання Delfi.

Зазначається, що за перші шість місяців 2014 року Латвія прийняла 150,4 тис. туристів з Росії, а 2015-го – 91,8 тис. осіб. Тобто кількість російських туристів знизилася на 58,5 тис.

У тому числі у другому кварталі цього року відвідуваність склала 47,3 тис. туристів з РФ, а за аналогічний період 2014 року – 75 тис. Тобто потік туристів знизився на 27,7 тис, або 37%.

При цьому в цілому за другий квартал іноземних туристів у Латвії побільшало на 4,7%, або 411,7 тис. порівняно з тим самим періодом 2014 року.

Раніше повідомлялося, що, згідно з результатами досліджень, туристи можуть поміняти країни Південної Європи на більш північні – такі як Латвія, Естонія, Словенія і Словаччина.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?