Лінкявічюс: після терактів у Парижі сепаратисти на Донбасі активізувалися

Понеділок, 16 листопада 2015, 18:11

Після терактів у Парижі 13 листопада військова активність підтримуваних Росією сепаратистів на сході України збільшилася.

Про це заявив глава МЗС Литви Лінас Лінкявічюс в інтерв'ю виданню Euractiv.

На його думку, після терактів у Парижі не варто говорити про зближення з Росією заради спільної мети – боротьби з ісламістами.

"Що стосується Росії, то ми повинні констатувати, що Росія – це не партнер. В Україні або в Сирії, Росія має відмінні від наших цілі.

Часто дії Росії лише погіршують конфлікт, як це сталося в Сирії. А також в Україні. Цинічно кажучи, після подій у Парижі військові активність підтримуваних Росією сепаратистів [в Україні] збільшилася", - заявив Лінкявічюс.

Він визнав, що ще пару тижнів тому ситуація була близька до перемир’я.

"Тепер же солдатів вбивають щодня. То ми можемо говорити про зближення? Зближення не повинно бути на словах. Воно має бути у діях. Поки я не бачу ніяких ознак цього", - заявив Лінкявічюс.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?