Латвія надала притулок двом російським військовим кораблям

Вівторок, 17 листопада 2015, 14:36

У понеділок, 16 листопада, два кораблі ВМФ РФ попросили у Латвії притулку через шторм.

Про це повідомляє видання Delfi.

Отримавши сигнал про допомогу, влада дозволила російським суднам сховатися в латвійських територіальних водах від негоди. Кораблі Росії знаходяться там і досі.

Згідно з латвійськими законами, іноземні судна можуть отримати притулок, щоб врятуватися від негоди в разі критичної ситуації.

В свою чергу гості повинні будуть сплатити всі пов'язані з даною ситуацією витрати, в тому числі плату за перебування в порту, надані послуги та завдані навколишньому середовищу та третім особам збитки.

Нагадаємо, з початку російської агресії в Україні  військові кораблі РФ часто фіксують у винятковій економічній зоні Латвії, неподалік від державного кордону, однак в територіальні води вони не заходять.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?