Німеччина хоче зберегти Шенгенську зону без змін – ЗМІ

П'ятниця, 27 листопада 2015, 12:12

Німеччина не збирається долучатися до будь-яких ініціатив щодо зміни форми взаємодії між країнами ЄС в межах Шенгенської зони.

Про це сьогодні повідомив один з високопосадовців країни, коментуючи заяви Нідерландів щодо створення так званого міні-Шенгену між п’ятьма країнами, пише Reuters.

"Ми хочемо зберегти Шенгенську зону в її нинішньому вигляді", – розповів німецький чиновник на брифінгу напередодні саміту Туреччина-ЄС, який має відбутися 29 листопада у Брюсселі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в уряді Нідерландів обговорюють ідею створення "міні-Шенгену" і введення паспортного контролю на кордонах з рядом країн ЄС.

За задумом влади Нідерландів, "міні-Шенген" мав би включати Австрію, Німеччину, Бельгію, Люксембург і Нідерланди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".