Кабмін у квітні проведе інвестконференцію в Парижі

Вівторок, 19 січня 2016, 15:19

В уряді планують провести на початку нинішнього року цикл інвестиційних конференцій в ЄС. Орієнтовна дата конференції в Парижі – 5 квітня.

Про це "Європейській правді" розповіли джерела в уряді.

Цю конференцію планувалося провести в листопаді минулого року, але вона не відбулася через теракти у столиці Франції. "Ми домовилися з урядом Франції не відкладати її і вже домовилися на квітень", - відзначають у Кабміні.

Раніше в уряді планували розпочати цикл конференцій з Брюсселя – відповідний захід планувався в середині лютого. Конференцію було перенесено, але в Кабміні сподіваються провести її до літа.

Іншим пріоритетом є проведення інвестиційної конференції в Нідерландах – вона має відбутися в другій половині березня. Точна дата поки не визначена, але урядовці не приховують, що це матиме і політичне значення – напередодні референдуму щодо підтримки Угоди про асоціацію з Україною важливо показати інтерес нідерландського бізнесу в торгівлі з Україною.

Також влітку 2016 року в уряді планують провести інвестконференції в Канаді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Паспорти для діаспори та ворогів Путіна: що змінює Зеленський у правилах громадянства

Ті, хто вирішить мати кілька громадянств, стикнуться із забороною працювати у держструктурах, бути долученими до політичної діяльності тощо...

Погрози РФ та кримський наступ України: як Київ та Москва билися на полях ОБСЄ

Атаки Кремля у Стокгольмі наштовхнулися на потужний фронт підтримки України демократичною спільнотою.

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.