Президент Польщі звинуватив Росію в розпалюванні нової "холодної війни"

П'ятниця, 19 лютого 2016, 16:41

Президент Польщі Анджей Дуда звинуватив Росію в розпалюванні нової "холодної війни" своїми діями в Україні та Сирії.

Про це Дуда сказав в інтерв'ю агентству Reuters.

 Дуда прокоментував заяву російського прем'єр-міністра Дмитра Медведєва, який минулого тижня описав відносини між Сходом і Заходом як "нову холодну війну" і заявив, що НАТО було "ворожим і закритим" по відношенню до Росії.

"Якщо пан Медведєв говорить про холодну війну, то дивлячись на дії Росії, зрозуміло, хто шукає нової холодної війни", - сказав Дуда.

"Якщо хтось проводить агресивну військову діяльність в Україні та Сирії, якщо хтось зміцнює свою військову присутність на території своїх сусідів ... тоді у нас є однозначна відповідь щодо того, хто хоче почати нову холодну війну. Звичайно, це не Польща чи НАТО", - додав польський президент.

Дуда підтвердив польські прагнення щодо "інтенсивної" присутності НАТО на своїй території, яка буде погоджена на липневому саміті альянсу у Варшаві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.