МЗС РФ звинуватив Латвію у "видавлюванні російських ЗМІ"

Вівторок, 29 березня 2016, 17:42

МЗС РФ звинуватив Латвію у "цілеспрямованому видавлюванні російських ЗМІ".

Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті відомства.

Таким чином російське міністерство прокоментувало блокування порталу Sputnik Латвія.

"Офіційна Рига знову за мовчазної бездіяльності провідних правозахисних організацій ігнорує свої конвенційні зобов'язання щодо забезпечення медійного плюралізму та свободи слова, продовжуючи політику цілеспрямованого видавлювання російських засобів масової інформації з Латвії. Такі кроки влади щодо новинного агентства є черговим викликом європейським цінностям і демократичним свободам", - говориться в заяві.

"Закликаємо Представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ, а також профільні міжнародні організації дати принципову оцінку цим дискримінаційним діям, які, по суті, є не чим іншим як проявом неприкритою цензури", - наголошує російське відомство.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що портал Sputnik Латвія отримав офіційне повідомлення про закриття ресурсу в доменній зоні .lv.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.

В обхід санкцій: як компанії з ЄС працюють у Криму та чи можливо це зупинити

Найгучніші випадки порушення "кримських" санкцій компаніями з ЄС пов’язані саме з інфраструктурними проєктами. Як їм це вдалося?

Безвіз у червоній зоні: як нова хвиля епідемії змінить правила в'їзду в ЄС для українців

Чи довго ЄС зберігатиме для українців вільну дію безвізового режиму? Є шанс сподіватися на його збереження принаймні для вакцинованих.