Президент Естонії виступила на підтримку санкцій проти Росії

Неділя, 19 лютого 2017, 11:08

Президент Естонії Керсті Кальюлайд на зустрічі глав держав Балтії з віце-президентом США Майком Пенсом висловилася за збереження санкцій проти Росії.

Про це повідомляє портал ERR.ee.

"Нападаючи на Україну, Росія порушила принципи міжнародного права. У Росії немає в Україні ніякого "особливого права" і не може бути ніяких особливих інтересів. Тому важливо, щоб держави, які думають так само, як ми, спільно виступали за нинішні санкції", - заявила Кальюлайд.

Вона  подякувала віце-президенту США за "сильну промову" на Мюнхенській конференції з безпеки, особливо виділивши його слова, що США є незамінним партнером для Європи, особливо в області безпеки.

"Щодо ролі НАТО у нас з віце-президентом Пенсом дуже схожі точки зору - альянс означає стримування і гарантії, а також зобов'язання. Держави - члени альянсу повинні виконувати взяті зобов'язання, бо тільки так НАТО є сильним. Мир же здатні створювати тільки сильні", - вважає президент Естонії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Антикризова команда Джонсона: що стоїть за кадровими змінами у британському уряді

Британські консерватори втрачають підтримку – рейтинги навіть фіксують їхнє відставання від лейбористів. Чи вдасться Борису Джонсону переломити ситуацію?

"Україна показала прогрес у реформах, проте часто він був швидше формальний"

Пол Томсен: "Нинішнє відновлення від пандемії буде набагато швидшим, ніж очікувалося. Проте заходи з виходу з кризи створюють нові проблеми та підсилюють нерівність".

Гра на поглиблення кризи: куди заведе Румунію конфлікт усередині коаліції

Румунії загрожують дострокові вибори, наслідком яких може стати сповзання країни у зону нестабільності.