"Талібан" здійснив низку терактів у Кабулі, напади продовжуються - ЗМІ

Середа, 1 березня 2017, 11:35

Бойовики руху "Талібан" взяли на себе відповідальність за низку нападів, які були здійснені у столиці Афганістану Кабулі.

Про це повідомляє Reuters.

"Афганські таліби заявили, що вони атакували в середу штаб-квартиру поліції, військові цілі а також будівлі розвідки в афганській столиці Кабулі", – йдеться у повідомленні.

Афганські силовики підтвердили інформацію про напади, а також повідомили про те, що напади на різні обʼєкти все ще фіксуються щонайменше у двох районах міста.

Одна атака була здійснена на офіс розвідувального агентства Афганістану на околиці Кабула.

За інформацією поліції у західній частині Кабула відразу після вибуху відбулася перестрілка між силами безпеки і невстановленою кількістю нападників.

"Перестрілка відбулася біля штаб-квартири поліції району, розташованого недалеко від школи військової підготовки", – повідомив агентству чиновник, який говорив на умовах анонімності.

Агенція відзначає, що наразі від влади не було жодного офіційного коментаря, немає повідомлень і про жертви.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.